2016'da neleri değiştirmek istersiniz ve beklentileriniz neler?

Günaydın arkadaşlar :) evet neler değiştirmek istersiniz neler bekliyorsunuz bu yeni yilda? 2016 sizin için ne ifade ediyor? Yep yeni bir başlangıç yapmak, numara ve telefon değiştirmek ve bir çok şeyler daha yapmak istiyorum gereksiz insanları hayatımdan da çıkarmak istiyorum.

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bu yıl icin kendime güveniyorum benim icin diger yillarim gibi siradan olmayacak daha güçlü ve kendimden eminim cok yogun bir yıl olacak 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Geçen yazdan beri bir uzun saç trendi var bu kadar uzun saçla çalısmak gerçekten yorucu oluyor. 2016 da kizlarsa kısa saç trendlerinin yayılmasını istiyorum. Yoğun fön le geçen bir pazar gününden sonra ptesi de uzun saçlara fön çekmek bitiriyor insani

1|0
    0|0
  • Ne kadar çok istesek de Noel baba gelmeyecek, istediklerimiz olmayacak , tadımız tuzumuz yerine gelmeyecek ve hayaller hayatlar olacak :/

1|1
    0|0
    • Belki gelmez haklısın ama hayatını ancak sen güzelleştirebilirsin, herşey senin elinde. Hayallerinden de vazgeçme sakın, hep umutlu ve güçlü ol. Değmeyecek insanlar için de üzme o tatlı canını sonuçta dünya'ya bir kere geliyoruz herşeyi salla gitsin keyfine bak. :)

• Anlıyorum seni.. Bak şöyle düşün o zaman: İşim var okuyorum çok güzel bir gelecek beni bekliyor ya de kendi kendine. Sosyal aktivite desen burdan insanlarla konuş sohbet et görüşlerini paylaş gerçek hayatta desen gir kalabalığa karış biraz ama sınırını da bil üzülme sonra.. kitap oku, müzik dinle, yeni yerleri keşfet internetten, hayal kur, dua et vaktin olunca. :) Kimseye güvenme, fazla da değer verme yoksa insanların bir yerleri kalkıyor ondan sonra emin ol ve kalbi kırık olan sen olursun. Gülümse hayatta herşeye rağmen :)

• Sosyal aktivite konusunda buraya katıldığım doğrudur +1 hayallerden vazgeçmem onsuz yaşamanın bir esprisi yok monoton hayat çok boş gelir. İstanbula geldim geleli kimseye güvenme lafını duyduğum 9293728373. Kişisin. Değer verme konusunda Malesef -1 olacak iki gülümsemeye dağları eriten biriyim. Gerçek hayatta kalabalığa karışma konusuna nerden başlayacağım önemli. Kafe mi restorant mı sahil mi gibi gibi. Ama gülmeyi elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum 😁🙈😅

• Gecen sene bugun 2015'ten bekledıklerımı sayfalarca yazmıstım. hahaha smdı bakıoyurm da bı ıse yaramamıs. benım beklentılerımle allahın bana sundukları verdıklerı pek uyusmamıs. o yuzden beklentım sudur ıkı nokta ustuste: Allah herseyın hayrlısını cıkarsın nasıp etsın 365gun boyunca

cut :)

1|0
    0|0
  • Numara değiştirmek iyiymiş:)

1|0
    0|0
  • Şu savaşların bir önce bitmesi :/

1|1
    0|0
  • Hiçbirşey değişmeyecek 2015 yerine 2016 yazılacak sadece...

1|0
    0|0
  • yeni insanlar tanımak onlarla vakit geçirmek hep birlikte eğlenmek yeni arkadaşlıklar ve yeni mutluluklar

1|0
    0|0
  • kimseden bir beklentimiz yok. nokta :)

1|0
    0|0
  • sadece çok param olsun istiyorum gerisi yoluna girecektir

1|0
    0|0
  • Bu yıldan tek beklentim kazasız belasız atlatmak ve artık sevgilimin olması vakti geldi 14 şubatı yalnız geçirmek istemiyorum ama dediğine katılıyorum değmeyecek insanlar için üzmemek lazım kendimizi tebrik ederim aynı kafadayız seninle bu arada yılbaşında ne yapacağımı bilmiyorum ama sadece muz yiyerek geçirecem😆😆

0|0
    0|0
  • Merkez efendininde yaptığı gibi herşeyi merkezinde birakirdim-.+

0|0
    0|0
  • Dünya Barışı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayatımı değiştirmek istiyorum...
    Vazgeçmek istiyorum bazılarından
    Maziyi silmek isityorum
    Unutumak için ise
    rafa kaldırıcam , çöpe atıcam , yakıcam , yıkıcam :)) Neden biliyomusun
    çünkü hayat haketmeyenlere üzülecek kadar uzun değil

1|0
    0|0
  • Beklentim hiç yok, valla yok 2015 zottirik gibi geçti çünkü :D

1|0
    0|0
  • Beklentim para😂😂

1|0
    0|0
  • hayatimin baslangic noktasi olmasini istiyorum

1|0
    0|0
  • Hiç bir beklentim yok güzel ve saglık huzur olsun yeter.

1|0
    0|0
  • Her sey iyi böyle sadece biraz renk gelsin yeter

1|0
    0|0
  • Iyi arkadaslarim olsun isterimm savas sona ersin isterim

1|0
    0|0
  • Medeni durumumu degismek istiyorm

0|1
    0|0
Yükleniyor...