Çevremdeki erkeklerin geneli tipsiz kaba saba ve abaza sizin çevreniz nasıl?

aşık olmayı bıraktım hoşlanabileceğim bir kişi bile yok çevremde hazırlan süslen püslen karşılaştığın kişiler krolar abazalar olsun insanın içine oturuyo biraz yazmak istedim

0|0
7|43

En İyi Erkek Görüşü

• çewreni deiştir elit takıl elit ol elit bul.

0|0
    0|0
    • yahu yaşadığın çevre belli aa bu çevre çok güzelmiş benim çevrem olsun diyip edinemiyosun sonuçta

• bende bundan bahsediyorum tanımadığım insanlara siz benim çevrem olun arkadaşlarım olun diyemem

• birden olmuyorki sosyalleşerek arkadaş edinilerek farklı kişilerle tanışarak ortamlara giderek olur birden al seni şuraya koy olmaz zaten.

En İyi Kız Görüşü

• Bu yüzden süslenmekle uğraşmak yerine iyi bir okul oku çalış. Çevren kültürün değişsin. Millete süslenmemeyi öğren.

0|1
    0|0
    • okumadığımı nereden biliyosun? bilmediğin konularda yorum yapmamayı öğren. hiç kimse sadece kendisi için süslenmez resmen saçmaladın

Erkekler Ne Diyor 42

• 0|0
    0|0
  • valla haklısın anacım ben pek abazan kro klasmanında sayılmam da harbiden tipsizimdir yani Allah'ın bildiğini kuldan saklamanın alemi yok.

0|0
    0|0
  • Sen o zaman ahırın kapısında bekliyosun :)

0|0
    0|0
  • Nasip kısmet meselesi

0|0
    0|0
  • Nasil bakarsan oyle gordugun bir dunyada, hiicc hos bir soylem olmadi ve yakismadi da sana kucugum.
    (Iyi sarki sozu olur la du)

0|0
    0|0
  • bir gün bir bakmışın o krolardan biri kocan :D

0|0
    0|0
  • Neresi orası dicem ama heryerde var öyleleri :S

0|0
    0|0
  • Zehirden şifa, soysuzdan vefa beklersen, alemden şeklini, nüfustan ismini düşürürler.

0|0
    0|0
  • senin gibi insanları tipine göre yargılayan tanımadan etmeden sapık abaza damgası çakan kızlarla dolu

0|0
    0|0
    • evet ben tiplerine bakıp abaza damgasını yapıştırıyorum aslında abaza olmaları mümkün değil zaten abaza diye bişeyde yok biz ortaya atıyoruz

• İyiler

0|0
    0|0
  • Biri benden bahsetmis bu sorudasoruda.

0|0
    0|0
  • Benim çevremdeki erkeklerin de hepsi kaba saba ve abaza :D

0|0
    0|0
  • He valla, benim çevremde de öyle. :)

0|0
    0|0
  • çevremde ki insanları ben belirlerim. gayet iyi, eğlenceli hoş insanlar.

0|0
    0|0
    • varki belirliyosun sonuçta çevrenide karşına çıkan insanlardan oluşturuyosun

• Hoşgeldin bebek😕

0|0
    0|0
  • Benim erkek arkadaslarim genelde kufretmeyi sabahlara kadar icmeyi ve tabikide seks yapmayo seven tipler yakin erkek arkadalarimiz vae yalniz degilsin :D

0|0
    0|0
  • Çevrendeki erkekler kaba abaza olabilir ama seninde farkın yok sende kokoşsun galiba :)

0|0
    0|0
  • en azından çevren varmış

0|0
    0|0
  • O çevreden çıkmassan düzgün insanlarında yanaşmasına mani olursun.
    şahsen kalitesiz erkeklerle takılan kızlar kalitesiz olurlar gözümde..

0|0
    0|0
  • Bence sorun onlarda değil sende ;)

0|0
    0|0
    • neden çevremdeki insanların kaba saba olması benim suçummu

• Dünyaya bakışında bir sorun var. Eğer çevrendeki herkes böyleyse sen o çevreye aittir demektir. Onları hor görme veya üstten bakma hakkına sahip değilsin.

• Sende haklısın acıdım şimdi ama bizimde bir elimiz yağda bir elimiz bal da değil😄

0|0
    0|0
  • Cevreni degistir sorun sendedir

0|0
    0|0
    • yahu yaşadığın çevre belli aa bu çevre çok güzelmiş benim çevrem olsun diyip edinemiyosun sonuçta

• Cevre degistirmek de cok sor degil sonuçta yeni insanlarla tanışmak soyledigin istedigin gibi kisilerle olmak

• Bizim cevremiz nesih kibar ve guzel

0|0
    0|0
  • Burdakilerin hepsi tikky. Justin gibi geziyorlar

0|0
    0|0
  • Yaklaşık aynı.

0|0
    0|0
  • çevreme sokmam

0|0
    0|0
  • Hangi şehir hangi semt

0|0
    0|0
  • beni tanı

0|0
    0|0
  • Yeni arkadaşlar edin bence. Çevrende yoksa sosyal medyadan

0|0
    0|0
  • Nerde yaşıyon sen :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 6

• Aynen bebisim haklsin

0|0
    0|0
  • Seçici olursan cok fazlaca var

0|0
    0|0
  • Hazirlanma süslenme knk sirf etrafin icinse yapma bunu 😊

0|0
    0|0
    • sadece çevre için değil ama sadece kendim içinde değil :)

• millet icin suslenme ama brnim etrafimda oylr tam asik oluyum diyorum etrafima bir bakiyorum neyse ya kalsin diyorum o derece :D

0|0
    0|0
    • sadece kendim için süsleniyorum diyen kimseye inanmam :)

• tabi canim orasi da var her kadin da begenilme istegi vardir :)

• İnsanları küçümseyeceğin kadar. kültür kazan. Belki de çok bilgili kültürlü insanlar? Dış görünüşe bakarak mı abaza olduklarına karar verdin?

0|2
    0|0
    • hayır abaza olduklarını farkedildiği için abaza olduklarına karar verdim herkeste bir insanlık dersi verme çabası evet haklısın hiç kimse kültürsüz kaba saba ve abaza olamaz doğru diyosun hiç yok onlardan. soruma bakarakmı kültürsüz olduğuma karar verdin ki öyle görünüyo emin ol senden daha kültürlüyüm

• Konuşma tarzından bile nasıl birisi oluğun anlaşılıyor merak etme. ''Emin ol sendan daha kültürlüyüm'' sözü bile herşeyi anlatıyor zaten. Onun için (!) çevrendeki erkekler bu kadar tipsiz... Çevreni belirlemek de senin elinde, sen kültürlü birisi olursan yanında da kültürlü insanlar olur, bu işler de öyle ben kültürlüyüm demekle olmuyor, demek sende o düzeydesin ki çevrendekiler de abaza ve tipsiz böyle... Neyse bu sözler sana çok fazla... İyi geceler...

• evet hala sözümün arkasındayım senin kültürlü olman yaşadığın çevredeki insanlarıda kültürlü yapmaz sen kendini geliştirdiğin içinmi kültürlü bir çevren var yoksa zaten kültürlü bir çevre içerisindemi doğdun böyle ahkam kestiğine göre 2. seçenek olmalı önyargılarından ve kalıplaşmış çevreni değiştirmek senin elinde gibi sözlerinden seninde kültür seviyen ortaya çıkıyo iyi geceler

• çevremde erkek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...