Kuzenimin sevgilisinin annesi beni arıyor lütfen yardım?

Çocuğun annesi kuzenimi istemiyor zaten ben kuzenimle de gorusmuyorum kuzenimin annesinin numarasini istiyor bende beni karıştırmayın dedim annem aldi telefonumu elimden konustular 15 dakika kadar amcamin dükkanının adresini verdi annemde. Çünkü yengem biliyor ve amcamdan saklıyor cocugun annesi hamile kalırsa sahip çıkmam oğlumu reddederim ama o kizi almam diyor okuldan da atılmış kuzenim gece 11e kadar o cocuklaymis cocugun boynu mosmor geliyormus eve iciyolarmis falan kuzenimin ictigini biliyodum zaten ve bu kiz daha küçük 16-17 yaşında annem sizce doğru mu yapti? Ayrıca kadin o kizin hayatinda tek benim oğlum yok diyor sizce hatami yaptik dukkanin yerini vermekle?

Güncellemeler:
Babası ile görüşmüş cocugun annesi kuzenim için okul iş telefon internet dışarıya çıkmak hersey yasaklandı hata mi yaptık acaba

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• En mantıklısını yapmışsınız en azından sizlik bir sorun yok artık

0|0
    0|0
  • ♥ Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence de karışma, çünkü karışırsan hep masumların başına patlıyor kötü olaylar.
    Kuzeninle görüşmüyorsan bunu söyle , eğer hala anlamıyorsa sert bir tavır koy.
    Annende en doğrusunu yapmış seni de kendini de korumuş adeta ailesini koruma altına almış bilinçli ve olgun bir davranış gerçekleştirmiş.
    Sende takma bence gerek yok çünkü kız seçimini yapmış ama erken bir şekilde seçimini yapmış.
    18zini doldurmadığı için , erkek suçlu olur. Oğlanın annesi de haklı bir şekilde , oğlunu korumaya çalışıyor.
    Ortada tek suçlu var oda kız ve oğlan :)

1|0
    0|0
    • Tesekkurler icimi rahatlattiniz

Yükleniyor...