Yüzde 99 müslüman olan ülkede şükrediyor muyuz acaba yaşadıklarımıza?

bence allah bazılarını karşımıza "bak bu gerizekalıyı da ben yarattım, hâline şükret, ota boka isyan etme" mesajı vermek için çıkarıyo

0|0
19|23

En İyi Kız Görüşü

• Ben ediyorum. Yaşadıklarıma ve yaşamış olmasamda hayallerime. Sağlığım da pek yerinde olmasa hep benden kötüleri illaki bardıe onada şükrederim. Aldığım her nefese ağzımdan çıkan her kelâma. Yaşamak için şükrediyorum. .

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• oran tamamen saçmalık...
    yüzde 1 müslüman varsa şanslıyız.
    bunca yobazlık islamla bağdaştırılamaz.

3|4
    0|6
    • Yobazlık diye bahsettiğiniz hangi düşünce Müslümanlıkla bağdaşmaz? Zina ve terör yanlısı olmaksa doğru

• @CemKaradag diğerleri okusun bu güzel hasbihali ve ibret alsın. ne güzel uzlaştık:))

• Görsünler tabi 😊 Siyaset güzel ama faşistlik kötü bir şey hepimiz kardeşiz sonuçta

Kızlar Ne Diyor 18

• Bence Allah bazılarına bakalım da halimizden utanıp imana gelelim diye yaratıyor. Allah'ım herkese bu dünyada #ayılmayı nasip etsin. Yaşama amacımızın farkına vardırıp günlerimizi, saatlerimizi, dakikalarımızı hatta saniyelerimizi heba ettirmesin. Her gün bir farkındalık, hergün yeni bir bilgiyle ruhlarımızı aydınlatsın inşallah, hayırlı kandiller

0|1
    0|0
  • Şükrediyorum ya. Durumum kötü de olsa buna da şükür diyorum daha da kötü olabilirdi hani ne olursa olsun şükrediyorum, şükretmeye çalışıyorum. Ailem olduğu için, elim kolum bacağım yani halim vaktim yerinde olduğu için şükrediyorum. Allah hepimizi de şükredenlerden eylesin. Çünkü şükretmeyi bilmeyen elindekini de kaybeder.

0|0
    0|0
  • Bu ülkenin yüzde 99 u müslüman falan değil bu bir. İkincisi sen İsrail'de olsan yüzde 99 u yahudi diye sen de yahudi olup , bununla gurur mu duyacaktın?

0|0
    1|0
  • Detaydaki cümlene gerçekten katılıyorum yani

0|0
    1|0
  • 😂 Evet site de biraz vakit gecirince sukredip terk ediyorum burayi.

0|1
    0|0
  • Allah adına dusunmeyı bırakınız.

0|0
    0|1
  • Hepimiz Çok şükürsüz insanlarız

0|0
    0|0
  • Saçma. Ben şükretmem genelde çünkü herşeyin emekle yapıldığı kanısındayım. En fazla yaptığım şey genlerimde hastalık taşımadığım için teşekkür etmek olur. Onu da kendinize iyi bakmış sağlıklı çocuk yaratmışsınız teşekkürler anne baba diyerek yaptım.

0|0
    0|0
  • Sen olayi yanlis yerden algilamissin be Allah kimseyi oyle yaratmaz o imayi vermez ayip

0|0
    0|0
  • Yeryüzünde...

100% 99'u 'bir şey' olan ülke diye bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Gurur duyuyorum

0|0
    1|1
  • bu oranı yene dayanarak söyledin.

0|0
    0|0
  • hislerime tercüman oldun

0|0
    0|0
  • Bence Allah seni bunun için bizim karşımıza çıkardı. Şükürler olsun. Soruya bak ya.

0|0
    0|0
  • aynn her şeye sukur

0|0
    0|0
  • hergün

0|0
    0|0
  • şüphen mi var?

0|0
    0|0
  • Şu mesajla ilgili konuda katılıyorum sana her şeyin bir anlamı olmalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• %99 olduğunu düşünmüyorum :)
    Şükür kısmına gelince insanlar kanaatkar değil. Sadece dilde dolaşan bir kelime. Anlamını yitirmiş.

0|1
    0|1
  • Bir musluman olarak bu ulkede yuzde 99 musluman yok hatta bana kalirsa yuzde 75 musluman bile yok. Bunu gormemek icin kor olmak gerek. Tabikide sukrediyoruz bu memleket agizina yobaz kelimesi alan insanlarin cehaletini gorupde sukretmemek ne kelime. Bu ulkeyi cehalet biterecek tipki orta doguyu bitirdigi gibi. Bazilari daha neden musluman olduklarini bilmiyor elhamdirullah diyor. Kimileri ise daha muslumanligi bilmeyip dillerini uzatiyor ahlaksizca ithamlarda bulunuyor. Eger onyargilari kirip, cehaleti bir kenara birakip akillicana bir dusunse herkes anliyacak yanlisi dogruyu. Ama yanlisin bir "ozgurluk" oldugu ulkede yasiyorsak fazla diyecek birsey yok.

0|0
    0|0
  • Veya onca günahı işledin, al sana bela maksadı da olabilir işin... Ben karşıma çıkan kimi insanları bu şekilde değerlendiriyorum. O kadar günahın belası peşin gelmiş demek ki diyeceğim çok kişi tanıdım.

0|0
    0|0
    • Allah insanları dünyada sınar verdiğine sukretmezsn ama isyan etmeyip sabredenler Allhin sevdiği kullarıdır. Ben neler gordum her turlu günahı yapiyrm parası var zengn hayatını yasiyr ki insanlıktan nasibini almamış Allah onun hesabını ahirette vermeyecekmi saniyrsn

• kişiyi başına musallat etme olayı diyorsan onda haklısın ama ben diyelim adamın başına kaza geliyor kör oluyor veya yatalak oluyor ya da nebiliyim bunun gibi şeyler geldiğinde demek istedim ben

• Allah kişileri sınar demek istediğim

• Bkz: Allah'ım yaratıyorsun bari takip et

Dedirten insanlarda vardır :D ^-^

0|1
    0|0
  • Eskiden açık giyince eşini kisksninca kimseyle paylasmayinca doğru olurdu şimdi açık giyinen on-20 kişinin altına yatmış hatunlarla mutluluk oyunu yaşayan gavatlar buna modern diyip edep hatadan habersiz olup haberdar olanlara yobaz diyorlar

0|0
    0|0
  • 1-remi olarak %99 ama gerçekte bu oran çok daha az
    2-şükretmek , kölelerin isyanını engellemek ve egemenlerin ekmeklerine yağ sürmek için kullanılan bir argümandır.

0|0
    0|0
  • Bu ülkedeki müslüman sayısı %2 yi geçmez emin ol.

0|0
    0|0
    • ironik yaklaşımlar! kağıtta yüzde 99 !

• Kağıda bakmaya gerek te yok sokakta insanları çevir din görüşünüz nedir diye sorun , müslüman desinler sonra müslüman nedir ve nasıl olunur diye sorun cevabı görürüz :D

• O yüzde 99 un kaçı adam gibi müslüman 5 vakit namaz kiliyo hak yemiyo
    Çoğu lafta müslüman ben bile kendimi bu safya buluyorum bazen üzülerek ama bunear gercekler

0|0
    0|0
  • böyle ülkeye tövbe yarabbi millet azmış ya dışarda yürürken korkarak yürüyorum kızlar sikici gözle bakar olmuş

0|0
    0|0
  • %99'un Müslüman olması büyük yalan.

0|0
    0|0
  • ben etmiyorum beni lanet okuyarak yaratmış Allah bendeki dış görünüş en çirkininde bile yok

0|0
    0|0
  • Ks de bolca rastladığımız insan çeşidi. Ediyorum en azından şükür var , farkındalık var

0|0
    0|0
  • Kullugun esasidir sukurr

0|0
    0|0
  • Haklısın kardeşim

0|0
    0|0
  • kendinden daha kötü biri olduğu için şükredenlere acıyorum

0|0
    0|0
  • kesinlikle

0|0
    0|0
  • şükrediyorum şu an dünyanın en büyük güçlerinden biriyiz bunu dünya anladı kendimizde anlayalım

0|0
    0|0
  • bence hayır çogu bir kesim fazlasını istiyor doymak nedir bilmiyor

0|0
    0|0
  • 99 u müslüman olduğu şaibeli... rahatlık insana şükür etmeyi unutturuyor... yazık

0|0
    0|0
  • Şükrederim. Başka insanlar beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • ilk okuldan lise 1 e kadar babannemn yanında büyüdüm onunda 300 TL maaşı vardı aylık bana ayda 10 TL verirdi bu şartlarda büyüdüm eğitimimi biriktire aç kala kala yaptım... hergün 1,5 saat önce çıkardım servise para olmadığı için yürüyerek giderdim lise 1 de biriyle tanıştım 2,5 yıl çıktık ve aldatılma sonucu bitirdim herşeyi 1 sene geçti üstünden tam toparlandım işe girdim derken 3 hafta önce babamın kanser olduğunu öğrendim... Sen söyle burdan hangisine şükür edeyim?

0|0
    0|0
    • %99'u bırak... %5'i müslümansa sen asıl buna şükret...

Yükleniyor...