İnsanlar gerçekten vicdansiz?

Bizim yani maddi olarak durumumuz iyi değil hatta kötü baya neyse sınıfta çok sevmediğim ama hani bir sorunumunda olmadığı ya da benim ole zannettigim bir kız var sena (çok yakın arkadaşım) ben ve o kız konuşuyoduk işte bir tişört gösterdi falan a çok güzel dedim o kizda çok güzel dedi sonra işte ikimiz aynı kolyeyi falan da beğendik neyse kız şey dedi aa ne güzel ortak yönlerimiz var bir gün seninle alışverişe çıkalım bana yeni bir şeyler alırız sanada eskilerimi veririm dedo ben o şokla hiç bir şey diyemedim ve tum sınıf guldu bunu da geçin herkes bir kaç haftadır buna benzer işte eziyolar asagiliyolar bende çok sinirlendim tuvalette ağladım bizim sınıftan bir kız sen cafede çalışıyo musun dedi bende evet ne olmuş dedim işte o yüzden eziyolar seni dedi ne var bunda cidden algilayamiyorum durumum iyi olmayabilir bu yüzden çalışıyo da olabilirim çok mu ayip bişi bu?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• ben acikcasi onlar adina ozur dilerim yani evet vicdansizlar... ama sakin aglama agliyorsanda uzulme cunku senin her goz yasin ilerki hayatini guzellestirecek. Ayaklarinda durmayi erken yasda ogrendigin icin bu tecrube seni onlara karsi daha ustun kilacak. Bence o kiz senin arkadas felan degil uzak dur ondan. Insanlarida hic onemse gurur duy kendinde cunku sen bu yasda maddi durumun pek olmadigi icin calisiyorsun bir gencin yapmiyacagini yapiyorsun.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kiyamam kuzuma bak bende annemle babam bosandiktan sonra okulu birakip calistim anneme bakiyodum
    Uniye giden arkadaslarim gelip ezerlerdi beni ayaklarina egilip paca ölcüsünu alirdim
    Ayyy sn burada mi calisiyosun derlerdi aglardim bende
    Hayat adil degil ama dik durmasini biliceksin seni ezeni sendr ez agzina et
    şu an snn yapman gereken derslerine de calis cafede de calis kirallar gibi bak keyfine
    Oku kurtar kendini cidden takma degmiyor
    Okumazsan hayatin boyunca boyle yasarsin ama okursan insanlara vericek nasihatlerin olur gecmisine bakarsin neler astiginin farkina varirsin

1|0
    0|0
    • Sen orda çalışırken dalga falan gectiler en son ne zman bitti bu uzun sürdü mu dalga geçmeleri nolur uzun sürmesin

• E tabi her gelislerinde ayni seyi yapiyolardi en son dayanamadim sac bas Allah nr verdiyse daldım onlarda mudure sikayet ettiler mudurum de biliyodu sahit oluyodu agizlarinin payini verip kovdu onlari 16 yasmda okulu birakip calismaya basladim 3 sene boyunca acikliseden devam ettim okuluma bu sene bitti besyo ya hazirlaniyorum 4 sene sonra hersey benim elimdr olucak
      Calismanin ayibi yok emin ol biz daha tecrubeliyiz hayata bir sifir basliyoruz birak dalga gecsinler bir kac sene sonra sen yine hayatinla basbasa kalicaksin onlar olmicak uzulmeye degmez gerekirse hic biriyle muhattap olma yeterki oku inan okumaktan baska caren yok
      Boyle kendini harap edicegine gelicegini düsün inan bu zorluklari asarak kendi iktidarligini kurman cok daha zevkli
      Bu durumda olan binlerce insan var ama basaran bunlari aşan sen ol canin sikilirsa ozelden yaz uzulme sikma canini seni cok iyi anladgm icin bu kadar dil dokuyorum ben bunları aştım sende aş

• Teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 10

• Seni Yaradana kurban.
    Boyle kizlar sevilmez de kimler sevilir.
    Yaptiginla asla üzülme, gurur duy.
    Ben 8 yasinda basladim hayata, ama bugun cok mutluyum. Sakin onlara gore hayatini dizayn etme. Doğru yolda olan sensin.

1|0
    0|0
  • Takma öyle insanları. Onların zoruna gidiyor senin hem çalışıp hem okuman. Çünkü kendileri yapamıyor

1|0
    0|0
  • İnsanları hadi ordan etmeyi öğrenmen gerek çalışmanın neresi ayıp sizin gibi baba parası yemiyorum desen otururlar yerlerine

1|0
    0|0
  • dikkate bile alma ondan uzaklaş

1|0
    0|0
  • sen sana düşeni yapıyosun anormallik sana o tarz bakanlarda bu kesinlikle doğru olan ikinci önerim arkadaşlarını iyi sececeksin zevklerine görede seçmeyeceksin karekterlerine göre seceçeksin , umarım sorunun cevabı

1|0
    0|0
  • Onun a. ı kaşınıyo

1|0
    0|0
  • Hangi dizinin hikayesi la bu.
    Kirgin papatyalar mi?

0|0
    1|0
    • Oncelikle o kirgin papatyalar değil kirgin cicekler aynı zamanda da hikaye değil gerçek ama sen o kadar kendi hayatına odaklanmışsin ki diğer insanların hayatlarını unutmuşsun bencil insan

• Tüm sinirim geçti ya saol 😂😂😂

• Az once pis bencil ahmagin tekiydim :(

Opuselim barisalim gel :)

• demek ki çok yakın arkadaşın değilmiş.. ileride iyi bir yerlere geldiğin zaman da sen onlara eskilerini verirsin :) üzülmene deymez, takma kafana.

0|0
    0|0
    • Yo hayur yakın arkadaşım değil diğer kız dedi

• Teşekkür ederim

• teşekküre gerek yok ya kafana takma yeter :)

• çok vicdansızlar bencede

0|0
    0|0
  • sabah sövme seansı yaptırma bana . tek tek qwlarını siğerim o ors veletlerin. belki ölürlerde kurtuluruz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sakın ağlama, çalışmak asla kötü birşey değil sen ne güzel çalışıp ailene yardımcı oluyosun sen güçlü bir kızsın sakın üzülme genç yaşta kendi ayaklarının üstünde durmayı öğrendiğin için ileride bu tecrübe seni insanlardan üstün kılacaktır. durumunun iyi olmaması ayıp değil çok normal. kendinle herzaman gurur duy :)

1|0
    0|0
  • Bence bunda hicbir sey yok kendin icin bir seyler yapiyorsun su an seninle dalga gecerler zamani gelince o dalga gectikleri yerlerde kendileri calisirlar cocuk gibi davraniyorlar acikcasi gelismemis beyinleri var düşüncesiz desek daha dogru olur

1|0
    0|0
  • canım senin arkadaşın kes muhhabbeti ya ya da ağzına lafı köy öyle biisy deki bir daha böyle şekil konusamasinlar valla sabah sabah sinirlerim bozuldu ben olsaydım saç baş girerdim ya. malları acsinlarsa gotlerine gulsunler

1|0
    0|0
  • Insanlıktan nasibini alamamışları takmayacaksın. Ne söylerlerse söylesinler kulak asma sen utanılacak değil bilhassa gurur duyulacak bişey yapıyosun bileğinin hakkıyla çalışıyosun unutma

1|0
    0|0
  • Lisede misin? Ergenler malesef halden anlamıyorlar çok başa buyruklar. Üzülme ilerde geçer onlar da büyüyecek ve pişman olacaklar dediklerinden

0|0
    0|0
  • Gel özele konuşalım

0|0
    0|0
  • Boşver sen o dengesizleri kafana takma herşey gönlünce olsun kardeşim :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...