Sizce doğru mu yaptım?

En yakın dostum günden güne değişti. Daha önceden de bulduğu her insana beni satan bir insandı. Yalnız ve derdi olduğu zamanlarda yanımdan ayrılmayan biriydi. Daha sonra aramız açıldı yine bu satma ve bazı uygunsuz davranışlarından dolayı uzaklaştım şu an görüşmüyoruz. Ama yanımda olduğu zamanların hakkını yiyemem bunlar dışında bir yanlışı olmadı. Sizce doğru olanı mı yaptım?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlıkgelip gecici tabi hayatın kendiside böyledir zor bir zamanda dostunu düşmanını ögrenirsin zaman gösterir..

1|0
    0|0
    • Aynen iyi gün dostuydu zaten bir bakıma ki ona dost bile demek büyük bir hata 😊

• Haklısınız, teşekkür ederim 😊

• Rica ederim herzaman.

En İyi Kız Görüşü

• Evet , yakina bende aynisini yapicam :) cunku defalarca uyardim, defalarca konusdum kirildimi analtim onuda dinledim ama degisen bisey yok. Ben sevgilini birak surekli benle ol demiyorum ama 3 senedir bu cocukla en son alisverise gitik birlikte sadece o 3 sene icnde cocuk ona bile laf eti :D" niye bu kadar uzun suryor napiosunuz" -_- yemege cikdik o ara bu derdmi anlatiyordum yinr sorun cikardi... artik sormuyorum bile. Ve baska bir yere tasinmak uzsk bir yere benim icin en iyisi beni tutan oydu tek dostum artik gitmenin zamani geldi. Benim icin en iyisi bu gitcegim yerde egitim ve meslek icin cok firssatlarim var arkadasim icin kaldim gidersem kimsrm olmaz diye ama simdjde kimsem yok gitmek gelecrgim icin en iyisi. Salla gitsin gerek yok oyle arksdasa. Seni takdigi yok

1|0
    0|0
    • Aynen bir bakıma hakettiği degeri veriyorum. Yorum icin Teşekkürler 😊

• Kesinlikle, ki dusun benim arkadsim ihnalkar ana seninki yanjii tam kotuymus sayiomus seni onemli degil. Kendine deger ver ona degil o sana vernio beliki

• Ben insanlara zor değer veriyorum ama yaptığı yanlışlarla da onlara düzelmesi için verdiğim zamanı boş kullandıklarında kolay silebiliyorum. Kendi derdine yansın bundan sonra 😁

Erkekler Ne Diyor 6

• bazen kavgalar ve derin ayrılıklar iyi gelir dostluklara herkes kendi muhasebesini içtenlikle yapar. iyi olmuştur umarım

1|0
    0|0
    • Olması gereken oldu, geçte olsa

• doğru olanı yapmışın ve hatta geç bile kalmışın

1|0
    0|0
  • Varlıgıyla güven vermeyeni , yokluğunla taçlandıracaksın bu yüzden korkma iyi olmuş :)

1|0
    0|0
  • bazen verdiğin kararları sorgulamayacaksın hem de böyle bir arkadaşın varsa hiç sogulamayacaksın

1|0
    0|0
  • tabii ki doğru olanı yaptın.

1|0
    0|0
  • lise de tanıştıysanız artık onu unutabilirsin arkana bakıp da kendini suçlu hissetmene gerek yok.

0|0
    0|0
    • Yan binamda oturuyor çocukluk arkadaşımdı 😕

Kızlar Ne Diyor 1

• evet dogru yaptın. en basından beri dikkat edersen dostun degilmiş.
    dost satmaz, dost arkadan iş cevırmez.

1|0
    0|0
    • Haklısın. Düzelir diye zaman tanıdım ama o her fırsatta beni vurdu. Bende böyle bir yola başvurdum.

• düzelir diye cabalayıp bekledigimiz hiçbişey düzelmiyor.
      aksine bizi de bozuyor.

• Aynen sadece zaman kaybı

Yükleniyor...