Dedeler ya çok zengin olmak istiyorum?

Aklımı çıldırdım evet. Yaw bu adamlar bu parayı nerden buluyor anlamış değilim. Girişimci olsam Ali Ağaoğlu gibi patlama yapar mıyım? Hamal olsam sakıp sabancı gibi holding sahibi olur muyum. Ne yapmış bu adamlar da parasıyla bizim sülalemizi alabilecek duruma gelmişler. Bende şuursuzca para harcamak istiyorum ya.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• bende ronaldo gibi futbol oynarken pavarotti gibi sanat icra etmek istiyorum, picasso gibi resim çizip bolt kadar hızlı koşmak istiyorum, beckham kadar karizmatik olup cem yılmaz kadar da espritüel olmak istiyorum ama olmuyor işte. yürü ya kulum dicek yaradan insana :(

0|0
    0|0
    • Sana yürü ya kulum demeside yetmez koş hatta depar at demesi lazım. Ya neden hayallerinin gerçeklik payı yok hiç :D

• Gerçekler acıtır :D

• @Blue1903 artık hayallerim de tam takır sayın soran sağolsun :(

En İyi Kız Görüşü

• Ahahhaha :D La İbrahim Tatlıses de İnsaat'ta kesfedilmis :D
    Herkez bir sekil zengin oluyor ama Basları cok agrıyor Umarım sende bir gün istediklerine kavusursun :D

Ama benim icin azıcık asım agrısız Basım derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çok zengin olcam diye yola çıkarsan zengin olamazsın 90%.

0|0
    0|0
  • Baktım daha çok para kazanamıyorum, ben deparaya ihtiyacımı azalttım. Git gide zenginleşiyorum.

0|0
    0|0
  • Tabi ki hamal olursan zengin olursun sapsik soru mu bu da

0|0
    0|0
  • benim kazanmama az kaldı yakında zenginim istersen tüyo verebilirim öncelikle dünya görüşünü ögrenmem lazım?

0|0
    0|0
  • Oha ne dedıgını kulakların duyuyor mu senın

0|0
    0|0
  • Haram yiyo hepsi fakir yaşa onurlu yaşa boşver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Millet gecenin bu saatinde nasıl zengin olsam diye düşünüyor ben "şimdi yatmasam sabah kendime çok küfreder miyim acaba" diye düşünüyorum. Çok basit yaşıyoruz azizim.

0|1
    0|0
    • Sabah erken kalmaya sebebi olmayan işsizler düşünüyor işte. Çok basit yaşamıyoruz. Basitlik bizi yaşıyor azizim :)

• Bende istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...