"Neden yazmiyosun" sorusuna cevap lütfen :D?

Whatsappta surekli aktifim fakat nerdeyse yarim senedir gorusmedifim arkadasa whatsapptan yazmiyorum hep o yaziyor... neyse sonra neyse yarin yazarim diye diye yazmaz oldumm beee mesaj atti yine.. soruyor laaaaa yardim edin 💪😂👼

0|0
411

En İyi Kız Görüşü

• İşler çok yoğun ben whatsapta ćevrim içi olarak sizin yaşayıp yaşamadığınızı kontrol ediyorum yaz assdf

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Senden arkadaş olmaz

http://i.hizliresim.com/D4XOoy.gif

1|0
    0|0
  • yazan eşşek mi yok :D :D :D

1|0
    0|0
  • İsim var de

0|0
    0|0
  • "Dayım doğum yapti gelen giden misafir çok oluyor canim yaa. Onlarla ilgileniyor devamli " diyebilirsin mesela bak

0|0
    0|0
  • ben abisiyim buyur biseymi vardı yaz :D

0|0
    0|0
  • Ekran kırıldı işlemiyor de :D Tel kendiliğinden giriyor çıkamıyorum de inanmasın o da :D

0|0
    0|0
  • Müsait değilim de salla

0|0
    0|0
  • Valla aşırı meşgulum de yalan söyleme.

0|0
    0|0
    • Surekli aktifim ortak arkadaslarla mesajlasiyorum nasil mesgullk bu 🙊😬

• Olsun yalan söyleme işte

• La dıyen kızlardan nefret ederım

0|0
    0|0
  • Çünki yazmıyorum de

0|0
    0|0
  • Akıla bakar mısınız?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen böyle sor diye diyip espriye bağla sonra naber nasılsınla konu kapanır 😄

0|0
    0|0
  • Meşgulüm diyeceksin :)

0|0
    0|0
    • Aynen ama surekli aktifsin diger arkadaslarla mesajlasiyosun? sorusunu hic cekemem bu saatten sonraaa 😬

• @okan6_1 ne gizli gizli taktikler var bende daha 😂

• @LoyaLiva bak sen şunu utanmıyon mu hiç ayıp değil mi kandırıkçı 😃 lazım olursa alcam senden taktikler. d

• Neden yazmiyosun?

0|0
    0|0
    • Kiza yazsam bir cesit yazmasam bir cesit. Bana bir insan yazacak olursa insan gibi yazsin eger arkadassada adam gibi yazsin soguk soguk kendinibisey sanmis mesajlarla ugrasamam

• O zaman yokmuş gibi davranmaya devam.😄

Yükleniyor...