İnsanlar neden acımasız? Herkes böyle mi yoksa benim mi hiç yüzüm gülmedi?

İnsanlar mı hayat mı? İnsan hiç mi gülmez arkadaşım?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar acımasızdır..

0|0
    1|1
    • Neden neden 😕

• “Kendi mutluluğu başkasının mutsuzluğuna neden olabiliyorsa tereddüt etmeden diğerlerinin mutluluklarını, hatta hayatlarını yok sayacak kadar tehlikeli yaratıklarız biz. Mutluluk dediğin şey, nasıl mutlu olunması gerektiğiyle ilgili kafana yüklenmiş bir düşünce, aslında gerçek değil. Bir şey istersin, mutluluğunun ona bağlı olduğunu sanırsın, elde edersin, senin olur, sıkılırsın ve kurtulmak istersin. Kurtulduğunda mutlu olacağına inanırsın, kurtulursun, başka bir şeyi istemeye geçersin. Yine istersin, yine elde edersin, yine sıkılırsın, yine kurtulmak istersin… Bu mutluluk değil. Bu tüketmek. Mutluluk bir illüzyondan başka bir şey değil, sadece bir an. Yaşanmış bir anı sürekli yaşama isteği… İşte asıl bu çok hastalıklı bir düşünce. Kendini iyi hissetmenin amaç olduğu bir hayat bana, parayı bulup kendini kokaine, ekstasiye adamışları hatırlattı. Onlar sürekli mutlu, tüketebildikleri sürece. Seni neyin mutlu ettiğini bulmaya çalışarak mutlu olunmuyor, tatminsiz olunuyor maalesef.”

• Bu kadar iyi anlatılabilirdi

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu hep boyle, gercek bu malesef, iradenin guclu olmasi gerek insanlarla ugrasirken, millet kendini kurtarma derdinde sorunlardan, birbirimizi dusunuyor olsaydik Dunya'nin zaten bu kadar civisi cikmazdi. Sunu da unutma bence insanlara guvenecegine ilk once kendine her sekilde guven, kimseyide kendinden buyuk ya da guclu gorme.

0|0
    0|0
  • Bizde de oyle durumlar

0|0
    0|0
  • Acımasız olan insanlardır. Benim de yüzüm hiç gülmedi...

0|0
    0|0
  • olumsuz düşünme bunlar belki hayatta sınavın olabilir güçlü ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...