Arkadaslarlarla kafa uyusmazligi?

Universite 1. siniftayim hemen herkesle samimi olamam nasil oldu bende bilmiyorum ama bir grupta buldum kendimi ama hepsi ayni kafada sacma sapan hareketler falan anlasamiyorum onlara pek katilmiyorum uzak duruyorum ama ben ne kadar uzak durursam o kadar samimi oluyorlar benimle. Baskalariyla konusup takilinca kusmuyuz bizle gelmedin vs. Ergence tavirlar. Ne yapacagimi sasirdim acikcasi bir tane kafa dengi bulamadim. s. s ne yapmaliyim sizde de boyle durumlar oluyo mu?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Daha yenisin okulda o yüzden herkesten uzak dur 1 tane dost 1000 tane arkadaştan iyidir illa çıkar birisi ama sınıfından olursa senin için daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Aynisini ben yasiyorum 2. siniftayim hala 2 kisiyle konusuyorum siniftan geneli son sinif cevremin yasinin geregi tavir sergilemiyor kimse eglenmesinide bilmiyolar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tamamen kendini çekme sendne kopmamaları o kadarda kötü değil. Seneye illaki değişecekler daha yeniler... Ve senin ilerde arkadaşa ihtiyacın olacak yani şu an saçma buluyorsun davranışlarını ama yardıma ihtiyacın olsa onlardan destek alabilirsin. Tamamen bağını koparma. Sana zarar verecek bir şey yaparlar o zaman görüşme tabi ama bunun dışında devam et. Birde 1. sınıfsın yani senin içinde erken daha zamanla yeni insnalar tanırsın yeni arkadaşların olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...