Yardım? Ben ve ailem?

Arkadaslar okursaniz cok sevinirim. Benim ailemle sorunlarim var. Ben 18 yasindayim. Ve ailem biraz baskici. Onlarin istedigi gibi biri olmami bekliyorlar. Bazen sinirlerime hakim olamayip bagiriyorum. Babamla cok kavga ediyoruz. Beni seviyorlar ama bu sorunlardan biktim. Surekli gelecegin onemli kitap oku calis diyorlar. Bense daha cok telefonumla vakit geciriyorum. Cok kiziyorlar. Telefonumu almakla tehdit ediyolar. Ve ben birazda olsa usengecim. Isteklerini bazen yapmiyorum. Sevgilim var ama bilmiyorlar. Bilirlerse ayirirlar zaten. Intihari cokca dusunuyorum. Lutfen fikir verin tehdit ve kavgalardan biktim... uyku vakitlerime bile karisiyorlar. Babam en kucuk seylere sinirlenir. Dedigim dedik biridir.. gercekten cok sıkıldım

1|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım ergenlik çağındasın. Çünkü bu temelsiz düşüncelerin kaynağı ergenlik çağının verdiği hormonla dengesizlikler. bunlar gerçek düşünceler değil. ailen çok değerli. biliyorum bu senin için de böyle ama bu zamanda pek anlayabileceğini sanmyırum. bu çağı ne kadar az hasarla çıkarırsan ilerde daha iyi olacaksın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin yaşında herkes aynı sorunları yaşıyor. Tamam bende çok büyük değilim ama bence dediklerini yapmalısın birkaç yıl sonra pişman olacaksin bunları nasıl aklimdan gecirdim diye kendine güleceksin :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence herşey senin iyiliğin için. şimdi hayat pembe ama ileride yanında olmadıgında ailen geçmişi çok özlersin. kendine bir soru sor. ailem dışında beni canından çok seven biri ya da başına bişi geldimi die devamlı olarak kaygılanan bir arkadaşın:)

4|1
    0|0
  • Gerçekten zor bir durum sabırlı olman en iyisi senin için.
    Belki yaşadıkların seni zorluyor ama Allah'a sığınmalısın dua et.
    Bu hayatta herkes birşeylere katlanıyor katlanmak zorunda bırakılıyor.

1|0
    0|0
  • En iyisi intihar etmen. bir he ortadan kalkar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Huylarına git yoksa hep kavga olur..
    Yalan atma.

0|0
    0|0
  • Sen bunlara dert mi diyorsun. 18 olmuşsun ergenlik hallerinden çık artık.

0|0
    0|0
  • Sakin bisey yapma

0|0
    0|0
  • 18 yaşında olamazsın sen ya... bu nasıl bir ergenliktir okuyunca inanamadım trol mü bu şimdi

0|0
    2|0
Yükleniyor...