Sitedeki Xper 1 olanların sorularını ne kadar ciddi buluyorsunuz?

Xper i 1 olan üyelerin soruları size ne kadar ciddi ve samimi geliyor veya daha çok fake olduklarınımı düşünüyorsunuz :D her soru için demiyorumda siz hangi sorular için dediğimi iyi biliyorsunuzz özellikle o tarz sorularla gelen xper 1 leri ne kadar gerçekçi buluyorsunuz :D

0|0
10|16

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin bir başlangıç aşaması vardır. Sonuç olarak kimseyi 4 xp den başlatmıyorlar

0|1
    0|0
    • Tabikide öyle ama benim söylemek istediğim farkliydi bazi sorulari soran xper 1 ler icin diyorum :)

• :) :)

En İyi Erkek Görüşü

• Abi işin enteresan kısmı ne biliyor musun ;

+ Yeni üye oldum, NASILIM?

L€n ben bu siteye üye olduğumda uslu uslu takılayım da atılmayım diye anlamlı cevaplar yazıyordum. Sen ne ara siteyi kavradın da nasılım diye soru soruyorsun :D

0|1
    0|0
    • Aynen öyle :D cok hizli geliyolar napican :D

Kızlar Ne Diyor 9

• Onlar asıl gerçekten soru soranlar
    Xperler artip belli bir güruh tarafindan tanınır olunca gercek soru falan sormuyosun
    Kahveyi nasil seversiniz hangi renk güzeldir gbi sacma sorular sorulmaya başlaniyor
    Amaç
    Cici kız cici çocuk densin
    Artı xper kasma.

0|1
    0|0
    • Evet haklısın ama ben hepsi için demedim sadece bazı o tarz sorularla başlıyanlar için dedim yoksa geneli öyle demedim :)

• Eğlencesi iyi hoş evette belli bir süreden sonra bayıyor ama :D bu kadar kötü amaçlı kullanılan bir yerde zaten iyi bir şey görmen imkansız ki :) ama bir konuda aklına bir şey takılan bir yerde aklını kurcalıyan konuları burrda sorarak ve ciddi cevaplar alarak giderenler oluyordur illaki :) ben 3 yıldır burdayım daha eskilerden daha samimi sorular vardı :)

• en saçma bunaltıcı kısmı da o ya..

• sende 1 xperle başladın nerden geldiğini unutma :D

1|1
    0|0
    • Demek istediğim o değil tabiki bizde 1 xperdik bir zamanlar ama benim demek istediğm farklı :)

• ee bir yerden başlamak lazım napsınlar yani bir anda guru mu olsunlar

0|1
    0|1
  • Biz de bir zamanlar 1 Xper'dik.. 🙄

0|1
    0|0
    • evet öyleydik ama biz uslu xper 1 lerdik çakallık peşinde değildik :)

• Ah ahh çömezler oysa bir xper kassalar iki güne 4 xper olurlar 😂

• Evet hatta biraz zorlasalar guru bile olabirler ama çok acaleci bu yeni nesil bebeleri :D

• Hic kimseyi ciddi bulmuyom

0|1
    0|0
  • Dikkat etmedim hic

0|1
    0|0
  • Hemen alip guru yapmiyolar benim bildigim ilk bir xper 1 olman lazim emeklemeyi ogrenmeden kosamassin olmamis bu soru 😂

0|1
    0|0
    • Ama benim demek istedigim o degil :) offff sorumu tam okumuyor kimse :) haklisin dediklerinde ama ben duzgun soran xper 1 lere demiyorum bazi sorularla gelen xper 1 ler icin diyorum :)

• o tarz soru ne demek sen kendini anlatamamissin ki ama :) sorun bence bizde dagil :)

• Yav hemserimsinde ne desam sana bilmeyrum Ki :) o tarz sorular , nasilim veya trol tarzi olanlar dan diyorum :)

• bulmuyorum

0|1
    0|0
  • pek ciddiye almıyorlar sanki..

0|1
    0|0
    • Duzgun soranlarda sorun yok sadece bazi sorulari soranlar icin gecerli bu durum :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Xper1 lerin soruları, guru ve masterlardan daha samimi geliyor bana.

1|1
    0|0
  • Sitede kast sistemimi var? Herkes 1 den başladı. Sen hangi samimiyetle soruyorsan onlarda o samimiyet ile soruyorlar

0|1
    0|0
  • herkesin soruları benim için değerlidir. xper, guru, master, mod, vs ayrımı yapmadan gereken cevapları veriyorum. eğer biliyorsam, bilgim varsa, yaşamışsam, ya da başka insanlardan öğrenmişsem tabi ki benm için önemlidir. xper ayrımı yapanlarda normal hayatlarında insan ayıran insanlardır. zengin fakir misali. buradada xper yüksek oldu mu zengin, xper düşük oldumu fakir gibi görülüyorsun.

kişilik meselesi bişey diyemem

0|1
    0|0
    • Sorumu tam okudunuzmu acaba :) butun xper 1 ler icin demiyorum bazi sorular var kendini cok belli eden onlar icin dedim ayrim yapmiyorum burada..

• Xper'e Göre Değil Mantıklı Sorulan Soruya Cevap Verebileceksem Veririm.

0|1
    0|0
    • Orasi oyle tabikide

• Ama Gerçekten Bazı Nasıl Tabir ve Tarif Edeceğimi Bilemediklerim (Anla Sen Artık) Xper Kişiden Kişiye Cevap Veriyorlar. Yalaklık Kötüdür Ondan Daha Kötüsü Aşağılık Kompleksidir.

• Evet anladim demeknistediğinizi yapicak bir sey yok onlar icinde..

• burada önceden 1 xperlerle dalga geçiyolardı bende 6 xpere kadar hep gizli kaldım.

0|1
    0|0
    • Dalga gecmek olmaz ama o ayri bir durumda bence hic hos degil

• Master olanınkınıde cıddı bulmuorum kanks

0|1
    0|0
  • Xpere bakmiyorum

0|1
    0|0
  • o değil de özellikle gizli kullanıcı modunda takılanların çoğu hikaye..

0|1
    0|0
  • Yav hepsi slk :D

0|1
    1|0
  • nasılımlar genelde fake

0|1
    0|0
  • Birçoğu nasilim diye soru kapatıyor

0|1
    0|0
  • Cok degil

0|1
    0|0
  • troll gözüyle bakıyorum.. hele ki soru aptallık ve sapıklık taşıyorsa..

0|1
    0|0
  • xpere göre değil soruya göre cevaplıyorum.

0|1
    0|0
  • Sen xper 5 den basladin heralde

0|1
    0|0
Yükleniyor...