(Maddi–Manevi) kalp hastası?

(Maddi) boyut olarak; arada bir kalbinde ritim hızlanması sert ve sol tarafta boyuna doğru ağrı sıkışıklık nefes alma zorluğu gibi şikayetleri olan veya bunun için doktora giden var mı?
(Manevi) boyut olarak; sago dan başka şarkı dinlemeyen ve şems ve mevlana aşkına hayran kalıp onların sözleri sürekli okuyan var mı?
Açıklama; hem soru olsun hem merak giderelim hem de tanışalım dedim.
Bir ben değilim demi böyle olan maneviyat önemli yanlız değilim değil mi?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• 😊 abim ritim bozukluğumu bilmem ama bendede var sayılır kalbim aşırı hızlı atıyo hemen geçiyo ama eskiden 4 5 saat geçmezdi hastaneye gittik teşhis koyamadılar triot bezi falan filan yolladılar arada hala oluyo ama en fazla 1 dakka öteki sorundada yunus dervişi pirim saydım ve bende hep Yunus emreyi okurum mevlanayı okurum pir sultan necip fazıl mehmet akif şaiir ve tasuvvuf bir arada 😊 aslında çok farklı tarzlarımda var hem rap dinlerim hem rock her şeyden biraz var bende hem tasavvuf hem bilmki bir sürü şey daha

0|1
    0|0
    • Aynı ben :) her şeyden biraz olacak ama bazı konular ağırlıklı olacak kim sonsuzluk varken bitecek olana bağlanmak ister ki sabır diyoruz ben mevlana derdim şemsi tanıdım dilim tutuldu aşkın sukut bulmuş hali.
      Kalbe de gelirsek üç beş dakika sürüyor eskiden daha uzundu bana psikolojik gibi geliyor hep olduğunu zaman derim beni öldürse öldürse bu öldürür

• İnan o kadar çok şey var ki anlat anlat bitmez :)

• Maşallah bana da her şey rüya gibi ama şeytan durmuyo elimden geldiğince kanmamaya çalışıyorum

Yükleniyor...