Kaç yaşında sigaraya başladınız?

Itiraf zamanı : kaç yaşında sigaraya başladınız ve halen kullanıyor musunuz?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Sigara içmiyorum, günden güne cildimi ve organlarımı yaşlandıran bir şeyi asla içmem

1|1
    0|0
    • Cildimi? Hadiya ciddiysen kesin birakcam ben sesim için içiyorum kalınlaştırıcı etkisi varmış

• Keşke bende öyle düşünüyorum ve umuyorum ama insanlar işin ciddiyetinde ve farkında olmadan kullanıyorlar içtiklerinde kısa vadede haz aldıklarını düşünselerde , uzun vadede başlarına gelecek beladan bihaberler...

En İyi Erkek Görüşü

• 4. sınıfta ama bıraktım şimdi 9 gün oldu

0|1
    1|0
    • Nasıl bıraktın fikrin yardimci olabilir

• içmek artık zevk vermiyodu eskisi gibi bıraktım ilk 2 gün canın cekiyo sonra istemiyosun aklına geldikçe başka şeylerle ilgileniyorum

• Tebrik ederim. Bende ses kalınlaştırıcı etkisi dolayisi ile başladm farklı teknikler bulursam kurtulucam bu illetten

Kızlar Ne Diyor 4

• Sadece denedim, ilk deneyisim de Türkiyede köyde oldu o da 13/14 yasindayken 🙊😏

0|1
    0|0
  • Sigara içmiyorum başlamayıda düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Baslamadim sukur

0|0
    0|0
  • 17de basladim hala kullaniyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• On yedi yaşındayken yanıma bir fahişe geldi, “Sigaran var mı?” dedi. “Kullanmıyorum,” dedim. “O zaman sigaraya başla ve bana ikram et,” dedi. Sigaraya böyle başladım.

0|1
    0|0
  • 17..

0|1
    0|0
  • İcmiorum

0|1
    0|0
  • 15 yaşında başladım 16 yıldır içiyorum. toplasan 4 5 ay içmemişimdir 16 yıldır.

0|1
    1|0
  • 14 yaşında başladım halen kullanıyorum.

0|1
    1|0
  • 12 yaşından beri içiyorumm sigarayı kimse demesin bırakayımm

0|0
    0|1
    • sigara bırakılmazkii

• Bırakılır ben bunu bilir bunu söylerim hiçbirsey vazgeçilmez değildir unutma sende !

• 14 te basladım dumanın her türlüsüne varım jojo

0|1
    1|0
  • 4. sınıfta ara ara içerdim 5. sınıfta tam bağımlı oldum geçen sene 5-6 ay bırakmıştım tekrar başladım.

0|0
    0|0
  • orta 1

0|0
    0|0
Yükleniyor...