Sizce ne yapayim?

Canımdan cok sevdigim bir kiz arkadasim var. Bu aralar sevgilime cok yaziyor. Sevgilim bundan rahatsiz oluyor engelliyor bu sefer de onu ariyor. Sevgilim cevap vermediginde ise bana ‘ su sevgiline bisey soyle bana yazmiyor ' diyor. ‘ Biz konusuyoruz da ondan'deyince de hii tamam diyor. daha onceden de canim enistecigim falan diyordu. Ona mesaj atma deyince de kiziyor. Sizce ne yapmaya calisiyor? Ben ikisini de kaybetmek istemiyorum. Ne yapmaliyim?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Biriniz kuma olun başka bir çözümde olabilir ama şu anda aklımıza gelen bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence o kızdan hayır gelmez gibi duruyor. İkisini de kaybetmek istemezsen sevgilini ona verirsin onun yerine sen geçersin maalesef. s ancak böyle olur yanii. O yüzden sevgiline söylemelisin ve kırılsa bile sevgilin ona karşı güzel bir tepki koymalı. Normal bşy gibi değil bu yaptğı. Sadece seninle ilgili özel bir sebep olmalı ki sevgiline yazabilsin yoksa kesnlkle doğru değil. Sen bşy dersen olmaz belki ama haberin yokmş gibi davran ve sevgilin ona tepki göstersin. İzin verme. s bu durumu yaşamış tandıklarım var maalesef bir süre snra erkeği ikna edip kendi taraflarına çekebiliyorlar.

0|0
    0|0
    • Ya ben sevgilimi taniyorum uzun suredir beraberiz gidip de arkadasima yavsamaz ama arkadasimin ona yavsamasi rahatsiz ediyor ikimizi de. Ve bunu onu kirmadan soylemek istiyorum arkadasima.

Yükleniyor...