Gerçekten çok düşündüğümüz kişi de bizi düşmüyormu?

Ya hani diyolarya kanıtlanmış bişey bu istemsiz olarak çok düşündüğünüz kişi de sizi düşünüyormuş diyolar bide şey rüyalarınızda gördüğünüz kişide sizi görüyor falan bunlar cidden gerçekmi yoksa halk efsanesimi 😔😔

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Kısmen gerçek. Yani sen birine aşıksındır sürekli düşünürsün bu karşıdakininde sürekli seni düşündüğü anlamına gelmez. Sen özlersin rüyanda görürsün bu seninle ilgilidir. Diğer türlü kimse tek taraflı sevmezdi değil mi...
    Bunun benzerini ben yaşadım şöyle okulda üst sınıftan biri beni görmüş, tanışmaya karar vermiş ama nasıl yaklaşacağını bilemiyor. Ortak arkadaşlar var ama samimi değiliz. O ara internet hesaplarımıda fotoğrafları kaldırmıştım yani ben olduğum anlaşılmıyorduSonuç bu çocuk bana ulaşamıyor.
    Arkadaşlarından benim hakkımda bilgi almaya çalışmış, hesaplarımı bulmaya çalışmış bir süre baya aramış. Bu süredede ben onu uzaktan görüyordum ama evdeyken falan durduk yere aklıma geliyordu. öyle yoğun bir şekilde değil normal bir kaç saniyelik aklıma geliyordu. Anlam veremiyordum sonuçta ilgimi çeken biride değildi. Ve öğrendimki çocuk beni düşünüyormuş. Konuştuk anlaşamadık şimdi aklıma gelir ama yani meraktan falan hani geçmişi hatırlayınca...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Büyük bir yalan tabikide. Sen onu düşünüyorsun hiç aklından çıkmıyor sen üzlüyorsun diye kendini teseli etmek için oda seni düşünüyor diyebilirsin kendi kendine ama hayat acımasızdır. Alışman lazım buna

0|0
    0|0
  • resmen kekliyolar anasını satıyım.. :D

0|0
    0|0
  • Yalan tabiiki. Inanma böyle şeylere😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...