Kilot atletle yıkanılır mı?

Küçük yeğenim tutturdu kilot aletle yıkanacakmış din kültürü öğretmeni söylemiş. Zaten yıkanmasını zor beceriyor bide bu çıktı. Merak ettim şimdi bu öğretmen gerçekten nasıl temizleniyor!! 😖😖

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Elalem uzayda koloni kurma projeleriyle uğraşıyor. Biz yobazlıkla uğraşıyoruz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• o olayın aslı şudur; bir banyo veya tuvalet islama göre yetişkin bir isan kollarını açtığında parmak uçlarının duvara değecek kadar genişliğe sahip olması gerekir ki insan tuvalet veya banyodayken varlıklar içeri giremesin eğer banyo ve tuvalet genişse perde kullanılır perde kullanımının asıl amacı budur. Eğer perde yok ise ve banyo genişse mahrem yerlerini korumak adına iç çamaşırlarıyla yıkanmak olması gerekendir.

1|0
    0|0
  • Ha o hoca abartmış sanki küçük çocuğa öğrettiğine bak. Sonuçta farz değil bişey değil. Ne diye öğretiyosun be adam. Böyle hocaları bende sevmem.

1|0
    0|0
  • O hangi din ise ben ona mensup değilim :D

1|0
    0|0
  • o din kültürü öğretmeni bana bununla ilgili ayet ya da hadis göstersin. ülkeyi terk ederim. ne adamlar var ya.

1|0
    0|0
  • Dini cok abartiyolar ya

1|0
    0|1
  • böyle bişi var bunu öğrenmesi kötü bişi değil dinini iyi bil

0|0
    1|0
    • Pissiniz yah

• Ben öyle yıkanmıyorum ama dinin emirlerini yerine getirdiğin Zaman hiç bir zaman pis kalmazsın abdest alırsın baştaki yorumun fail di şimdiki facia olmuş ağzından çıkanı diicen ama aklından çıkmış yinede ağzından çıkan kelimenin nereye vardığını düşünmen gerek pis olan zaten pistir dinin gereğini yerine getirdiği için değil günaha girme

• Niye yıkanmasınki:) adetli bir kilotsa diycem ama :)

0|0
    1|0
  • yiğeninin kilotla yıkanmak istemesi seni niye üzüyor bu kadar. annesi yıkasın

0|0
    1|0
  • Evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• haydaaaa bunların din anlayışı bel altından geçiyor Allahım ya dini cinselliğe göre yorumlayıp anlatan o hocanın kafasına tükereyim yazık çocuklarımıza

1|0
    1|0
  • Öğretmenler de delirdi 😂

1|0
    0|0
  • Sikayet edin bu tur beyin yoksunu "ogretmenleri"

1|0
    1|0
  • saçmalık öyle bir kural mı var :D

1|0
    1|0
Yükleniyor...