Babamın psikolojisi mi bozulmuştur (Lütfen yardım edin)?

Babam çok iyi hep bize istediğimizden daha çok para verir kendisine yılda 1 kez bile giyecek almaz her ay bize alır. Kendisi kilolu, kalp hastası, şeker hastası ve haftada 3 kez diyalize gider. Hala çalışıp bize bakıyor.. Annemde babama ölde kurtulalım diyor (babam çok üzülüyor buna) Bizde babamın çok canını sıkarız..

Babam 10 yıl aradan sonra tekrar sigara içmeye başladı. Bunun sebebini soruyorum cevap vermiyor seni amcama söyleyeceğim diyorum de bakalım o zaman senle görüşürüz diyor.. Babama ne oldu :'( ?

0|0
13|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Annen poh bir kadinmis

0|2
    0|0
    • Evet cahil bilgisiz birisidir.

Erkekler Ne Diyor 15

• senin annen ne biçim bir insan yaa

0|2
    0|0
    • Dayaklık kadın.

• Annem sabahtan akşama kadar babaanneme beddua eder. Evet sabah akşam kendi kendine konuşur namaz kılar dua yerine gelince babaanneme beddua eder. Babam tüm bunlara karşı anneme bir el bile kaldırmadı.. Ben olsaydım ki annemi öldürürdüm.

• babanda peygamber sabrı varmış
      belliki bu yüzden o adam hasta olmuş

• O yazdıklarından tam olarak babana ne olduğunu anlamamız mümkün değil, annenin o sözü ağır olmuş yanınızda öyle diyorsa tekken bakalım neler der, hastalıgına üzülmüş olabilir, diğer sebeper.. Maduren emekli olamazmı bir sürü hastalığı varmış netten arastır istersen.

0|0
    0|0
  • ölseniz de adamcağız kurtulsa. Sömürdünüz ya adamın kanını pis vampirler!

0|2
    0|0
  • Lanet karı insan kocasına böyle der mi. Allah babana sağlık sıhhat bol para versin Once işi evi arabayi kariyi değiştirsin...

0|0
    0|0
  • Ölde kurturalım derken siz napıyorsunuz? ananıza bir çıkışın tamam anneniz kutsaldır filan ama babada boru değil anasını satıyım bak anana cok sinirlendim ananı seveyim (üstüne alınma) insan bu kadar fedakar bir babaya nasıl bunları söyleyebilir

0|0
    0|0
  • Psikolojik olabilir

0|0
    0|0
  • Daha ne olsun ki. Öl de kurtulalım demiş annen o da yavaş yavaş intihar ediyor...

0|1
    0|0
  • Adamın hayatını bitirmişsiniz sizin ta * . k

0|0
    0|0
  • bir an önce bırakmalı sıgarayı degıl tabıkı esını ol de kurtulalım ne demek

0|0
    0|0
  • ya mal avrat adamı niye tehdit ediyosun

0|0
    0|0
  • anan bıktırmıs

0|0
    0|0
  • Duâ ey sevgili kardeşim.

0|0
    0|0
  • depresyon geçer nu korkma

0|0
    0|0
  • Adamı yediniz bitirdiniz bide ne oldu diye soruyorsun

0|0
    0|0
  • Allah o annenin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• annen ve sizin yuzunuzden olmasin. bizde hataliyiz diyorsun ya adam haketmiyorssa mutsluktan olabilir saten saglik sikintilari varmis.

1|1
    0|0
    • Tamam şimdi ne yapmalıyız zaten kalbinde pil var pille yaşıyor.

• sen kendi adina duzeltsende Annen ne olacak Adam affetse bile anneni o lafi bir omur aklina gelecektir yazik

• Annen kötü yapıyor... o adamın zaten canı sıkkın... o bilmiyor mu sanki kırk tane hastalıkla uğraşıyor kendini kötü hissediyor morale ihtiyacı var ilgi görmeye şımartılmaya biraz...

0|0
    0|0
    • Annem geri zekalıdır.

• yinede hakaret etme psikolojik sorunları vardır belki onunda... ama babanın yanında ol sen moral ver babacım seni çok seviyorum deyip sarıl... ciddiyim ben yapıyorum

• Allah ıslah etsin sizi.. Sömürmüşsünüz adamı hem maddi hem de duygusal yönden ailece.. Gelmiş bi' de soruyor burada..

0|2
    0|0
    • Evet çok haklısın şimdi çok mutsuzum ne yapmalıyım? Hatamı anladım.

• Annenle bence aralarinda bir sikinti var sizin bilmediginz

0|0
    0|0
  • Nasil olsa ölcem. Icersem daha cabuk kurtulurum diyor galiba

0|0
    0|0
  • ergenliğe girmiş

0|0
    0|1
    • komik misin? defol.

• değilim bak yaptıklarını görmezden gelip sürekli üzmüşsünüz onun yerinde kim olsa çoktan bırakıp gitmişti adam kimse beni sevmiyor diye depresyona girmiş

• Yazık adama değerini bilin biraz

0|0
    0|0
  • Afedersin de adamin agzina siciyorsunuz daha ne olsun

0|0
    0|0
  • Baban annene birsey mi yapmis ;bir kötülük mesela annen beddua okuyor😕😕😕

0|0
    0|0
  • Baban en buyuk kazigi hayat arkadasindan yemis adam icmesinde kim icsin

0|0
    0|0
  • Anasina bak kizini dov bari sen destek ol adama

0|0
    0|0
  • Adama etmediginizi bırakmamışsınız daha Babama ne oldu diye soruyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...