Birine sımsıkı sarılmak istiyorum bazen, omzuna başımı yaslamak ve sessizce öylece durmak?

Birine sımsıkı sarılmak istiyorum bazen, omzuna başımı yaslamak ve sessizce öylece durmak? sizinde böyle anlarınız oluyo mu?

0|0
10|30

En İyi Erkek Görüşü

• Saatlerce o anlattığın şekilde sevdiğim tarz müzik dinlemek istiyorum buda benim hayalim :/

0|0
    0|0
    • ya bu çok güzel ama. bunu bnde istiyoruum :/

• bu düşünceyi paylaşıyoruz benimde hayalim bir zaman yapacağız işte karşımıza çıkarsa bir gün yaparız bu düşünceleri bak buda gösteriyor ki karşı cinste aynı düşüncelerin hayali ortak olabiliyormuş her kız beklemiyor ya da düşünmüyor böyle şeyler takdir ettim seni :) başarılar hayatında.. :) :)

Erkekler Ne Diyor 29

• Evet sevgilime karşı sürekli bu his içindeyim.
    Onun yanına gitmek. Dakikalarca sarılmak başını dizime koyup sessizce oturmak istiyorum. Saçlarını okşayıp alnından öpesim geliyor. O mis kokulu saçlarını içime çekip başını sıcacık göğsüme yaslamak istiyorum.
    Bu şekilde uyuya kalalım istiyorum. Uyandığımda o hala uyusun. Saçları yüzümün her yerinde olsun... kokusu sinsin üstüme istiyorum.
    Ama aramızda kilometrelerce hasret var. Yapamıyorum.

1|0
    0|0
  • Evet insan bazen cok istiyor o sicakligi.

1|0
    0|0
  • Bende aynı duyguları çok yaşıyorum heralde sevgilim olmamasından dolayı kendimi yalnız hissetmemden kaynaklıyor. Özellikle yatarken, tek başıma çarşıya, sinemeya vs gidince.

1|0
    0|0
  • ben de istiyorum dizlerinde uzanacağım bir kız

1|0
    0|0
  • evet çok istiyorum. sevdiğimin göğsüne başımı yaslayıp öylece durmak. koynunda uyuyakalmak istiyorum. sadece uyumak istiyorum.

1|0
    0|0
  • hayalimdeki insan olabilir misin acaba? evet evet ta kendisisin. Merhaba ben seni hayal eden o adam. olmaz mı diyorsun. Peki...:(

0|0
    0|0
  • aynen bende istiyorum :)

1|0
    0|0
  • yalnızlık allaha mahsus ama insan bir omuz aramıyor değil işte..

1|0
    0|0
  • Ben de öyle oluyorum bazen. Sarılınca kendini güvende hissediyorsun, çok güzel bir şey :)

0|0
    0|0
  • Olmayınca da o boyun bükük kalıyor :-{

0|0
    0|0
  • Hayırdır abaza mısın, değdirme işini romantizmle süsleyerek paylaşımda bulunmuşsun da!!

0|0
    0|0
  • Olur oyle arada gelir oyle iste

0|0
    0|0
  • bunlar hep yokluktan oluyo S. K tiret :D

0|0
    0|0
  • olmaz olurmu oluyo tabi hele bide bir kez yaşadıysan dibine kadar daha çok özlüyo insan

0|0
    0|0
  • Yoo olmuyor

0|0
    0|0
  • Evette sıkıntı şu ki "öyle biri" yok :D

0|0
    0|0
  • Gel sarıl :D

0|0
    0|0
  • Banada oluyor ara ara

0|0
    0|0
  • Yok olmuyor bana ama sen çok yalnizsin

0|0
    0|0
  • başını kendi omzuna yasla kendi elinden tut daha güçlü olursun zamanla

0|0
    0|0
  • Gel hadi gel

0|0
    0|0
  • o iyi hissettiriyo ama gel gelelim bu duyguyu bilmeyenler var

0|0
    0|0
  • biri yaslansın omzuma istiyorum bende

0|0
    0|0
  • Bu sevgi ihtiyacından güvenlik ihtiyacından kaynaklanıyor

0|0
    0|0
  • Bende ama çok uzağız

0|0
    0|0
  • Yalnızsınnnn.

0|0
    0|0
  • Oluyo evet

0|0
    0|0
  • esra ne zaman istersen gelip bana sarılabilirsin başını omzuma koyabilirsin

0|0
    0|0
  • Neden olmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• öyle göğüs kafesime sokmak isteyecek kdr sevmedim birilerini :) en çok işte bir küçük minnak kuzenim var onu öyle bastıra bastıra sevdim ama geende o kdr değil :D

1|0
    0|0
  • bende çok istiyorum

1|2
    0|0
  • Oluyor. nerde öyle masum insanlar

1|0
    0|0
  • Oluyordu şimdi bir omuz var yaslanabileceğim ama o omzun sahibinin de ağzı ve sorgulayıcı düşünceleri, kısıtlamaları var. Olduğunda huzurla yaslanamıyosun ki

0|0
    0|0
    • doğru sölüosun. o kısıtlamalardan dolayı rahatça yaslanamıosun. hep bir tedirginlik oluyo

• O omzun geri çekildiği de oluyor hatta. Sen affedici davranıp yaklaşıyorsun bir de utanmadan geri çekiliyor

• Genellikle geceleri

0|0
    0|0
  • Bana da oluyor bu. Çok yalnızızz :/

0|0
    0|0
  • Oluyo bende de :D

0|0
    0|0
  • Hayır olmuyor

0|0
    0|0