Kapat

Nıye turk erkegı gıydırmez yapmaya ızın vermez ama baskası yapınca hayranlıkla bakar?

nıye turk erkegı gıydırmez yapmaya ızın vermez ama baskası yapınca hayranlıkla bakar ?
sebep nedır sımdı buna bakmazlar mı?

0|0
10|22

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların bir şeye bakması onu takdir ettiği anlamına mı geliyor, yeri geliyor at arabasına da bakıyoruz at mı olmak istiyoruz, yoksa o arabayı çeken atı takdir mi ediyoruz, ne alaka mk* nasıl bir beyininiz var, basit dijital saate taksak error verir.

Tamam bakılır buna memesi az da olsa görünüyor ama leş gibi itici duruyor bu foto. Şu kadınla orgazm yaşasam yüzüne bakasım kalmaz. Ulan* şu kezbanlığınız cahilliğiniz, kekoluğunuzdan günde 46532979272937 kere kusuyorum yeter ya yeter.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 21

• oldu olacak çıplak gezsin.. o kadar da modern olmayın bir zahmet

0|1
    0|1
  • Bu tip kıyafetler extremdir ve genelde pek kullanılmazlar zaten. Batılı erkekler de bu konuda tutucu olabilirler pekala. Ve erkeklere diyorsunuz ama karışanınız olmasa sizler de giymez ve bizden fazla bakarsınız.. yanılıyor muyum?

0|0
    0|0
  • Bakmam da giydirmem de :)

0|0
    1|0
  • sapık oldukları için kendilerinin başka kadınlara yaptıklarının farkındalar bunu yanlarındaki kadına yapılmasını istemiyorlar

0|0
    0|0
  • mevzu uzun ve derin. mantıklı açıklaması var da halim yok :D

0|0
    0|0
  • Böyke giymek istiyosan giy

0|0
    0|0
  • oh iyi baskasi yapiyo diye bizde yaptirak ne guzel başka erkeklerin bakmasindan utanmayacaksan yap ozaman.

0|0
    0|0
  • Biz sahip cıkarız sevgilmize sjsjka

0|0
    1|0
  • sevdiğimizi kıskanırız nokta

0|0
    0|0
  • Baktırtmasın kardeşim o da... Benim kadınım böyle giyinecek bütün erkeklerde yiyecekmiş gibi ona bakacak.. Yok öyle yağma...

0|0
    0|0
  • ya giydirsekte hiç kiskanmiyor derler

0|0
    0|0
  • önemli olan bizim olanı sergiletmemektir
    başkasını izlemek değil

0|0
    0|0
  • İşte herkes bakmasın diye giydirmiyoruz..

0|0
    0|0
  • bilemedim :D...

0|0
    0|0
  • cahillik

0|0
    0|0
  • YA görmüyomusun çok açık ama

0|0
    0|0
  • kıskançlık ve teşhırcılıgı sevmez sadece ızlemeyı sever

0|0
    0|0
  • başkasının bakmasını istemez

0|0
    0|0
  • Giymekte özgür kimse eline beline bacağına kelepçe takmıyor..

0|0
    0|0
  • hayranlıkla bakmak ne demek simdi?
    bu kıza agzı sulanarak bakar sacmalama
    o yüzden erkek arkın giydirmez bunu. cünkü boyle bir kıza agzının suyu akarak bakar

0|0
    0|0
  • Hasta olmasın diye adwasd :D insanlar elbiseyi icat etti zamanında ama şimdi ise mağra dönemine dönüyoruz herkes çıplak :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kendileri gibi erkeklerin sevgil vb. kişilere hayran bakmaması için yani ne mal olduklarını biliyolar

0|0
    0|0
  • Türk erkegi evde boyle giyinsen asla hayır demez.. halka acilmanin anlami yok fazla.. yerine gore

0|0
    0|0
  • Çünkü başkaları da yanındakine onların diğerlerine baktığı hayvanlıkla baktığı için ve özgüven eksikliği olduğu için

0|0
    0|0
  • bunu nerde giymeyi planlıyorsun

0|1
    0|0
  • öyleler işte Trrek nedemek ya herkez kullanıyo bende kullanacamda ne demek olduğunu bilmiyorum :P?

0|0
    0|0
  • Bu çok açık ve tarzım değil bir kıyafet zaten. Ama

0|0
    0|0
  • Onu bende anlamiyorum bize en ufak birsey icin kizarlar nrtfe oyle biri agizlari acik bakarlar

0|0
    0|0
  • Giydirsede giymem ben bunu bu ne ya

0|0
    0|0
  • Musluman bir ulkede yasiyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...