Polis Tarafından Öldürülen Dilek Doğanın Ölüm Görüntüleri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Polis tarafından evinde öldürülen Dilek Doğanın ölüm görüntüleri ortaya çıkmış. ve şimdi onu vuran polis ortada elini kolunu sallayarak geziyor bu mu adalet? Polis demek bu ülkede silahı eline verip mafyacılık kabadayılık yapsın diyemi var... Şu görüntülere içi yanmayan hala sevinen varsa inşallah en yakın zamanda böyle bir şekilde can verir. Amin! Ortada bir tartışma arbede yok sessizlikte birden silah sesi geliyor ve polisin ben sana ne demiştim sesleri duyulıuyor ben bir türlü anlam veremiyorum Bu nasıl iş?

Polis Tarafından Öldürülen Dilek Doğanın Ölüm Görüntüleri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Güncellemeler:
Link atan gizli yorumu engellemiş burdan cevap vereyim ona; Evet tabi olayın ilk olduğu zamanda zaten çatışma sırasında vurulmuştu denildi görüntüler ortaya çıkınca ifadeler hemen değişivermiş.. Bakalım dha neler göreceğiz :)

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Allah kahretsin boyle insanlari icim acidi icim ! Poliste olsa kimsenin hakki yok buna :(

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Görüntülerde net olarak ne olduğunu göremiyoruz. Sadece birkaç ses var. Bir de haber sitelerinde yazanlar var. Mesela:

www.ahaber.com.tr/.../doganin-masum-dedigi-dhkp-cli-cikiyor

Siteye giremeyeceksen seni ilgilendiren kısmı yazayım,

"NASIL VURULMUŞTU?
    Dilek Doğan'ın evine giden polis ekipleri Mehmet Doğan'a savcılık kararını göstererek arama başlattı. Arama esnasında Mehmet Doğan ve arkadaşları Özel Harekat Timi'ne yönelik mukavemette bulundu. Çıkan arbede sırasında Mehmet Doğan, bir polisin silahını almak istedi. Bu sırada silah ateş aldı ve kurşun, gözetim altında bekleyen Dilek D.'nin vücuduna isabet etti."

Hangi taraf haklıysa o tarafın davayı kazanması dileğiyle...

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• umrumda değil bana ne

0|1
    0|5
    • Abin ablan veya kardeşin varmı?

• Çok yazık

0|0
    0|0
  • Polise galoş giy diye niye dikleniyor bunlar nerde görülmüş bu hangi ülkede böyle uygulama varki
    elinde silah olan adama ne karışıyorlar suçsuzsan zaten aramasını yapar gider. Polistede var tabi elindeki silaha dikkat et oyuncak değil

0|2
    1|4
    • Allah akıl fikir versin demekten başka birşey dileyemiyorum senin için...

• Bende aynısını size diyorum sorun değil

Erkekler Ne Diyor 3

• Bana biraz karışık geldi bu iş polis tutup boş yere birine ateş edemez orada ne olduğu görülmediği için bir şey söylemek zor o polis ceza almış zatende büyük ihtimal suçu da yoktu.

0|1
    0|1
    • Evet hiç suçu yoktu silahını çıkarıp silahısz birini öldürüyor durduk yere ve çok suçsuz gerçekten

• Bir ya m k olayları işine geldiği gibi görüyorsun.

• Bence sen işine geldiği g, bir yorumluyorsun o yüzden böyle yapılan şerefsizliği bile göremiyorsun

• Dilek çok iyi bir kızdı, çok üzgünüm onun için.
    O kişi elbet cezasını çekecek. Halk adaletsiz kalmaz.

0|0
    0|0
    • Tanıyormuydun?

• Siyasi görüşü neydi peki? gerçekten terör eylemlerine katılıyormuydu? ölmüğş gitmiş yargılamak değil benim amacım sadece merak. Etrafta tonla muhabbeti dönüyor çünkü

• Dilek ile benim dünya görüşümüz aynı. Sosyalist'iz biz. Dilek bir mağaza da çalışan, emekçi biriydi. Küçük bir mahalle de küçük bir evde yaşayan kendi halinde bir emekçi kızdı. Çok iyi biriydi.

• seviniyor bazı vijdansız moronlar

0|0
    0|1
    • İnşallah aynı şekilde kardeşlerini abilerini veya ablalarını kaybederler İNŞALLAHH AMİN diyorum sadece

• ortada iktidar tabanlı polisler görev yapıyor ne bekliyorsun www.rotahaber.com/.../...s-ol-iddiasi-h575117.html

• Banane onlardan bir yanlışlarını görürsem onlarında a. k ama şimdilik ilgiendirmiyorlar beni :D

Yükleniyor...