Doğuda yaşayanlar?

İzmirde yaşıyorum hiç anadolu ve doğuya gitmedim orda hayat gerçekten yobaz mı anlatıldıgı gıbı?

0|0
1851

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 50

• burası gayet güzel. asosyal ortam dışında

0|0
    0|0
  • İzmir aydın muğla yı grmş yaşamış biri olarak doğuya göre kızlar çok rahat o kadar da fazla bence ama anlatıldığı gibi yobaz doğu

0|0
    0|0
  • galiba

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    1|0
  • şu an ilgilenilmesi kısım en doğuda savaş olduğu. bunu durdurmamız gerek. ileride kapanmayacak yaralar açılıyor hergün.

0|0
    0|0
  • Hayır değil burada insan yemiyorlar yani hayat normal arada sırada insanlar haksızlığı uğradığı için ayaklanıyorlar o kadar :) Doğu ve Güneydoğu bölgelerini gezmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • yobaz az kalır douda iyi yerlerde var kötü yerlerde şimdi her yer aynı değil tabi

0|0
    0|0
  • Erzurum. İzmir'den taşındım. İlklerde sıkıntı çektim ama gerçekten bura daha samimi insanlardan bir kaç önde oluyorsunuz kızından arkadaşlığına merak konusu oluyorsunuz :)

0|0
    0|0
  • İnan Öyle değil Sadece Burayı böyle Kötü Yapan terör Örgütleri Ve Terör Yandaşları...

0|0
    0|0
  • ben diyarbakırda yaşıyorum hayat kaldığı yerden devamm hiç bişey umrumda değil

0|0
    0|0
  • Yobazliktan kastettiginin ne olduguna bagli? Cogu sey bilindiginden ve soylendiginden cok farkli

0|0
    0|0
  • Biraz az tv izle.
    Beynini mikmis bak senin...

0|0
    0|1
  • İzmir de ki tüm kızlar patlak mı anlatıldığı gibi?

0|0
    0|1
  • Hanım efendi londra sokalarında yaşıyor

0|0
    0|0
  • Ben doguda yasiyorum. turkiyenin bicok yerinde bulundum. daha doguya gittikce bakis farklilasir

0|0
    0|0
  • Ne alakası var:SDgfhgh

0|0
    0|0
  • genel olarak yobaz ben de izmirdeyim sen neresindesin?

0|0
    0|0
  • Doğu'da aşiret var

0|0
    1|1
  • asla degıl şiddetle gıdıp görmenı gezmenı ısterım dısardan görundugu gıbı degıl helekı dıyarbakır

0|0
    0|0
  • valla herkes her yerde aynı hiç farkı yok neredeyse..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 17

Yükleniyor...