Kapat

Yakin arkadasimi kislaniyorum?

Onun hayatinda hersey duzgun gidiyo her istedigini kader ayagina getiriyo ugras caba olmadan ulasiyo ama ben istedigim en kucuk seyi bile cok gordu bana hayat insanim boyle seyler ister istemez beni bu dusuncelere kiskanmaya itiyo napicam :(

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Onun uğraşmadığını bilemezsinki sen sadece göründüğü kadarını biliyorsun. Kendi içinde gerçekten nasıl hissediyor bilemezsin. Benim bir arkadaşım var dışardan çok sosyal, iyi giyinir, özgüveni iyidir, dersleri iyidir vs hani görsen orta güzellikte ama Allah buna vermiş baya dersin. Oysa kız evde bir sürü sorunla uğraşıyor annesi babası hergün kavga ediyor. Ama kendi anlatmadığı sürece bunları farkedemiyorsun çünkü kendini alıştırmış dışarda anını yaşıyor.

0|0
    0|0
    • Yok bu allahin cirkin sansi vermis dediklerinden hic derdi yok o kadar yakiniz iyi taniyorum ama ben allah dert ceksin diye yaratmis sanki

• insanların ne yaşadıklarını ve gelecekte ne yaşayacaklaırnı bilemezsin

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu seni güçlendirir. Sen ileride tüm sıkıntıları aşmış, önündeki engelleri bir bir kaldırmış biri olacaksın. Herşeye çabalayarak ulaşacağın için senin çaban ve uğraşın çok çok değerli olacak, dışarıdan bakıldığında gıpta edecekler. Yeterki kendini salma. Mücadele et. :)

0|0
    0|0
  • kıskançlık iyibirşey değildir belki sana dah iyisini verecek bilemezsin.

0|0
    0|0
    • Vermiyor istee :(

• Verecegine inanmak istiyorum ki yaptimda inandimmm 2 sene bir duanin pesinde yasadimm ve inanmazsinn son dkya kadar hersey oyle olumluydu ki hayat son dk golu atti bana o yuzden yine aynisi olur diye ne dua edesim ne bisey dileyesim var kirildim hayata

• ne dıyım allah şansını bahtını açık etsın ozaman :D

• başkasına değilde önce kendi hayatına bak

0|0
    0|0
  • Güneş doğduğu gibi batmalida.. Her güzel günün bir sonuda vardır elbet

0|0
    0|0
    • Sanmam cok balli her dedigi oluyor kendi bile sasiyo

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir şeyler için çaba harcamanız ileride iş ve sosyal Hayatınızda sizi daha başarılı ve güçlü kılar. Bir şey isterken inancınız varsa sadece Allah'tan isteyin :)

0|0
    0|0
    • Istedimm vermedi vardir bir hayr dedm ama mutsuzum boylede

• Şems demiş ki ben her şeyi Allah'tan isterim verirse mutlu oldum vermezse ahirette daha çok vereceği için daha çok mutlu olurum. Kur'ân'ı Kerim'de bu konuyla ilgili ayetler vardır Allah ne olursa olsun kendisinden istenmesinden vazgeçilmemesini söyler. Siz çaba harcamaya devam edin bu çabaların ileride çok faydasını Göreceksiniz

• Senin gibiler yüzünden hayattaki başarılarımızı mutlu anlarımızı kimseyle paylaşamaz olduk.

0|0
    0|0
    • Paylas zarar vermem icimde kiskanirim gelip oldurecek halim yok ta

• Nazar değiyor sonra bebeğim

Yükleniyor...