Dilek Doğanın vurulma anını gördünüz mü?

Musluman yılbaşı kutlamaz diyeceginize birazda zulme ve haksizliga ses çıkartın 😡

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben onlara da ses ediyorum, beni tenzih et bakalım abisi.
    Cevabım: İzledim ama yine de bir şey, kimin vurduğu belli değil, sonuç şu ki orada silah çekecek kimse yok yani bu olay bir şekilde nefsi müdafa olamaz lakin son görüşüm de şudur ki; birileri sebep ne olursa olsun herhangi bir terör örgütüne destek veriyorsa (ki bu şunu gösterir birilerine ölüm derecesinde zarar vermiştir) ölmesi müstehaktır. İnşallah açık vermemişimdir.

0|2
    0|0
    • olm sen nasıl bir insansın ln. vicdansiz.. bir annenin abinin babanin yaninda evladi öldürülüyor... allah belani versin senin.

• Benim vicdanımı sorgulamak size düşmemiştir umarım, objektifim ben, devletten yana da değilim pkk taraftarlarından da. İkisi için ayrı ayrı yorum yaptım.
      1-İzledim ama yine de bir şey, kimin vurduğu belli değil, sonuç şu ki orada silah çekecek kimse yok yani bu olay bir şekilde nefsi müdafa olamaz (devletten polisten yana değilim)
      2-birileri sebep ne olursa olsun herhangi bir terör örgütüne destek veriyorsa (ki bu şunu gösterir birilerine ölüm derecesinde zarar vermiştir) ölmesi müstehaktır.(ölenden yani pkk taraftarından yana da değilim)
      Elbette ölen her canlıya üzülüyorum ama sorunu çıkaran hem devlet-polis- hem de bencilliğiyle hareket eden terör yandaşları. Ben de kendimi korumak için bir güruhun içinde yer alıp birilerine zarar verebilirim lakin yapmıyorum o eleştirdiğin vicdanım el vermiyor, birilerine zarar vermekten çekiniyorum.

Yükleniyor...