#ÇAY Dolduran Biri Görüldüğünde #Çay Neden #Fondiplenir?

#ÇAY Dolduran Biri Görüldüğünde #Çay Neden #Fondiplenir?

Ne Kadar Üşengeç Bir Toplum Olduğumuzun Kanıtıdır..

Ayağa Kalkan Kişi Çaydanlığı Eline Aldığı An Ortamda Bir Telaş Başlar Herkes Elindeki Çayın Seviyesini Kontrol Eder..

Eğer Bardağın Yarısından Az İse #HüüşşppHeee Diye Fondip Yapar ve Hemen Uzatır Bardağını #BanadaKoyarmısın? Diye..

Eğer Ortamda Bir Anne Ya da Anaç Bir İnsan Yoksa (Kısaca Ortamdaki Herkes Erkekse) İşte O Zaman Bu Durum Tam Bir Strateji Savaşına Dönebilir.

Çayı Hem Soğutmadan Tadını Çıkara Çıkara İçerken Hem de En Az Bir Kaç Kişiden Sonra Bitirip Bir Sonraki Kurban Olmamak İçin Değişik Taktikler Uygulanmaktadır.

Çayın Dibine Ulaşınca Çay Ağıza Götürülür Ama Sadece Ufak Bir Fırt Alınır ve O Bardağın Dibindeki Yaklaşık 1 Gram Çay Bir Türlü Bitmek Bilmez.

Her Şeyin Bir Sıraya Koyulduğu Genelde Öğrenci Evlerinde Görülen Durumdur.

Milletimizin Çayda Çorbada Birlik İlkesine Harfiyen Uyduğunu Gösteren Davranıştır..

#ÇayıTazelemeyeYeltenenKişinin:

A) Tezcanlı Ev Sahibi.
B) Sadece Kendine Çay Koymaya Kalkışıp Başına İş Alan Sade Vatandaş.

#FONDİPYapmayaYeltenenlerinde:

A) Fırsattan İstifadeci.
B) Kendine Çay Koymaya Üşenen Üşengeç Ordusu.
C) Ev Sahibine Fazla Zahmet Vermek İstemeyen İnce Düşünceli Şahıs Olarak Sınıflandırılabilinecekleri Nitekim Sadece #Türkiyede Gözemlenebilinecek Toplumsal Bir Olaydır..

#Usta4ÇayBiriKarşıyaBiriÇarşıyaBiriKalsınBiriGelsin! :D

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @EskiKurtlardan @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NikotinKolik @pilav_ustu_az_kuru_2 @turgay2 @UntilTheGrave @Zibidi_Gonzales_06

@adıyook @Alooğ @ayfonuolmayangörl @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya

• Ben Yapmam Kalkar Kendim Doldururum.
    30% (3)20% (2)25% (5)Oy Ver
  • Ben Yaparım İşlerin Adı Ne?
    70% (7)80% (8)75% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Ahahahaha yilin tespiti olmuş

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Üşendiğimiz için sıcacık çayı fondipleriz :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 10

• Hiçde öyle fondiplemem çayımı sonuna kadar sindire sindire içerim kimseye aldırmama.

0|1
    0|0
  • Bunu yapan çok var. Hazır eline aldın demliği bizi de bir dön bari diyen çok. Bazıları da çay demliğini eline alarak, başkalarının çayını doldurmakla uğraşacağını düşündüğü için çayı bitirmez. Oysa sürece birkaç saniye.

0|1
    0|0
  • Ben çayı hızlı içemem zaten ben bir tane içene kadar millet üç tane içer :D

0|1
    0|0
  • Genelde çayı ben koyarım arkadaşlarım sağolsun dolu bardağı ciğerleri yanana kadar fondileyip boş olarak verirler -,-

0|1
    0|0
  • en iyisi budur beklenir etraftaki çay seviyeleri eşitlenir hele biri kalkıp çaya gittimi o çay bitirilir

0|1
    0|0
  • Çay bahanedir sohbetse şahane ;)

0|1
    0|0
  • Ne kalkacam yerimden doldursun ayakta ki😊

0|1
    0|0
  • :D diyecek söz yok yapıyoruz

0|1
    0|0
  • Ne yazdın be öyle