Tanıdık Biri Görüldüğünde #ARABAYI Üzerine Sürme Vakası?

Tanıdık Biri Görüldüğünde #ARABAYI Üzerine Sürme Vakası?

#GTA #NedirBelkiBilmedenOynadığınıDüşünenGerizekalılar.

Ülkemizin En Eski Şakalarındandır Nitekim Bunu Bir Kadın Sürücü Yapıyorsa, Kesinlikle Uzak Durmak Lazımdır. Zira Son Zamanlarda Fren Yerine Gaza Basıp #Bakkala , #Markete , #Sütçüye , #Tüpçüye , #Terziye #Fırına Giren Yine, #Irmağa , #Göle , #Denize Vb. Uçan Kadınların Sayısı Hiç Azımsanmayacak Sayıdadır. :D :D :D :D :D

Küçükken Köpeğini Arkadaşlara Saldırtıp Zevk Alan Veled Ül Zinanın Büyüyüp Ehliyet Aldıktan Sonra #CanÇıkarHuyÇıkmaz Lafını Doğrulamasıdır. :D :D :D

Küfür Ettirmeye Yeminli Sürücüdür..

Acaba 500 Sene Önce de Dedelerimiz Beygiri Arkadaşının Üzerine Sürüyor muydu? Diye Merak Uyandıran Olaydır.

Düğünlerde Siyah Kolları Kıvrılmış Gömlek Giyip, Aslan Yelesi Saçlara Sahip #AirbusA380 Pilotu Gözlüklü Altlarında Doğan-Şahin Marka Araba Olan, Bagajında 10 Kişilik Ailenin Bavulu Kadar #BASS Bulunan #GillesPanizzi'nin İmkan Verilmemişleridir.. :D

Arkadaşının popona Kompresörle Hava Basarak Öldürenlerin Memleketinde Şaka Olarak Kabul Edilen Durumdur. :D

Şaka Amaçlı Üzerine Sürülen Kişinin Ölmesiyle O Aracı Sürenin Tarağa Yan Basacağı Durumdur.

Çok Nadirde Olsa Sakatlanma ve Ölümle Sonuçlanabilinilmesi Mümkün Olan Olaydır.

Şaka Amaçlı Ansızın Arkadaşının Ensesine Vurarak Onu Ölmekten Beter Etme Gibi Olan Olaydır.

Süren Kişinin Ağzına Çelik Beyzbol Sopası İle Vurulmasını Gerektiren Olaydır.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @EskiKurtlardan @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NikotinKolik @pilav_ustu_az_kuru_2 @turgay2 @UntilTheGrave @Zibidi_Gonzales_06

@adıyook @Alooğ @ayfonuolmayangörl @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya

• Ben Yaptım Banada Yaptılar..
    9% (1)19% (3)15% (4)Oy Ver
  • Ben Ne Yaptım Nede Bana Yaptılar.
    45% (5)31% (5)37% (10)Oy Ver
  • Bana Yaptılar Ama Ben Yapmadım.
    36% (4)38% (6)37% (10)Oy Ver
  • Ben Yaptım Ama Henüz Biri Bana Yapmadı..
    10% (1)12% (2)11% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Aaaa rastlantının bu kadarı olur :D Az önce bir sorunuza bununla ilgili bir görüş yaptım :D

Henüz araba kullanmadığım için yapmadım, ama kullanınca kesinlikle yapacağım :D Belki birilerini öldürürüm ;)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gün benim hatuna pazar alanı boş diye direksiyon dersi veriyorum.. Baktım karşıdan bir eleman geliyor bizim hatun da üzerine... Dedim yavaşça frene bas.. Yok bizimkisi devam.. Yine dedim tınmıyor.. Son anda el frenine yükleniverdim. Dedim "kızım sen ne yapıyorsun ezeceksin adamı". Demez mi "ne olacak ki ben zaten tanıyordum onu " :)) ya dedim sen ehliyet alırsan yandık.. Sokakta tanıdık insan kalmayacak :)

0|1
    0|0
    • Sen Beni Güldürdün Ağabey ALLAH (C. C.)'ta Seni Güldürsün.. İstiklalin Girişinde şu an Unuttum Pastane Var Kadının Biri Kaldırıma Çıktı Ne Oluyor Demeden Gaza Basıyor :D 4'üncü Defa Girdi Pastaneye..

• Kadınlar trafiğin eh heyecanlı taraflarıdır... Onlarsız çok sıkıcı olurdu herhalde :) Benim de çok maceralarım var yazsak kitap filan çıkar :)

• eig için teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bas gaza askimm bas gazaaa yollar seniin hic durmaaa hadi ucur beni burdan dediklerinde anladigim ((( temsili ))😂😂😂

0|1
    0|0
  • Şakayı çook yanlış anlamış kişiler. :/

0|2
    0|0
  • Ben ne yaptım ne de bana yaptılar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İnsanların çocuk ruhlu olanlarının yaptığı bir şaka bu.

0|2
    0|0
  • Sinir bozucu ya birde kaza ile vursan gerçekten zarar görse ne olacak çok saçma bir durum ya bunun yapılması

0|1
    0|0
  • Nadiren sakatlanma riski olsa da bu da bir selam verme çeşidi gibi bir şey. Bana yapan oldu bana kalırsa güzel bir şey :)

0|1
    1|0
  • Var öyle davarlar. Arabayı üzerime sürüp hafif çarptı ve dizim morarmıştı. Birde dengesiz dengesiz kapıyı açıp bana gülüyordu ibina

0|1
    0|0
  • Arkadaş bana yapmıştı azdaha evden cenazem çıkıyordu be abi :D sileceklere yapışacaktım :D

0|1
    0|0
  • böyle bir iki arkadaş tanıyorum :)

0|1
    0|0
  • Çok yaparım, iki gün tanıdığım insanlar dahil :D

0|0
    0|0
  • babam çok yapardı

0|0
    0|0
Yükleniyor...