Çok sıkıldım artık bunaldım?

arkadaşlar tıp okuyorum şehir dışında. Yurtta kalıyorum burayı, bu şehri hiç sevmedipim için yatay geçiş yapmak amacım var. Burayı tek katlanılır yapan şey benim için tıp. Yurtta etüt odası var sürekli ders çalışıyorum nasıl desem dışarıdan aşırı çalışıyormuş gibi görünüyorum. Ama ben o masada düşünütorum çalışıyorum planlıyorum Dinleniyorum her şey yapıyorum. Diğer kızlar sen yine mi burdaskn bu yine mi çalışıyor insan mı bu kanka falan gibi laflar ediyorlar. Başlarda sallamadım fazla nasıl olsa alışırlar diye ama sıkılmadılar hep aynı muhabbe. İnsanlar neden böyle neden kendi işlerine bakmıyoelar?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sürünün dışına çıkınca dikkat çekersin... senin çalışkanlığın onları huzursuz ediyor. Bizimde çalışmamız diyorlar... hedefin varsa sakın bırakma

0|0
    0|0
    • Yok bırakmıyorum çok sükut seneye de burada kaldığını düşününce daha bir gaza geliyorum zaten.

• Korkma korkma korkma... ben tembel güçsüz insanları sevmem... ben çok azimliyim bu günlerin meyvesini ileree yiyeceksin

• İnşallah ileriyi hayal edip kendimi beyaz önlğjle ameliyat kıyafetleriyle bir hastanın Allah razı olsun deiyşimi hayal edince sa bre de biliyorum zaten teşekkürler ilgikendiğin için

En İyi Kız Görüşü

• Aynı durumdayız :( Boşver takma onları, çok sıkılırsan mesaj at dertleşelim. İnsanların ne dediğini bu kadar takma ağzı olan konuşuyor.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler aynen insanlardan soğutuyolar beni

• Tamam teşekkür ederim

• Gercekten o kulaklik bir mucize arkadaslar bende ayni durumdan muzdaribim muzik dinleyince ve ailesinin sesini duyunca kendini gerceklestirince bu insanlarin sesi kisiliyor vay efendim cok calisiyormusum sanane yaa😠😠di mi arkadaslar bizim içimiz öyle rahat ediyor bu arada bende hemsirelik okuyorum😊😊

Erkekler Ne Diyor 14

• Sabret derim arkadaşım, sıkıntılı dönemlerden zaman zaman hepimiz geçiyoruz bunalıcaksın sıkılacaksın ama dayan, çoğu hayatı dışarıdan ibaret sanıyorlar

0|0
    0|0
    • Evet sabretmeye çalışıyorum ben de

• ben gibi :S

0|0
    0|0
  • İnsanlar kendisinin yapamadığı şeyleri başkalarınında yapmamasını ister. Takma onları sen derslerine bak

0|0
    0|0
  • Ne kadar takma desemde bir yere kadar. Sağlam bir dosta ihtiyacın. Hiç olmazsa her gun arayıp 5-10 dk seninle konuşup rahatlatacak

0|0
    0|0
    • Sürekli mesajlaştıpım bir arkadaşım var liseden. Onunla konuşuyoruz sürekli zatrn Allah razı olsun ondan o olmasa kafayı yerdim bu şehirde. İnşallah dönebilirim seneye

• Yok. Sağlık fizikçisiyim. :)

• Hmm aynı alandayız :)

• Hangi sehirdesin? hedeflerin için katlanmak zorundasın.

0|0
    0|0
  • Kıskanıyor olabilirler
    İlk yılın zor geçer ama sonra aynı sıkıntıları çekmezsin

0|0
    0|0
  • ülkemizde herkes başarısız olduğundan başarılı insanı sevmezler. Çekemezler gayet normal

0|0
    0|0
  • Hangi şehir?

0|0
    0|0
  • çünkü kendileri moktan bir bölüm okuduklarından teselliyi dışarda arıyorlar

0|0
    0|0
    • Evet birisi tarih okuyor diğerleri 2 yıllık grafik

• Allah kolaylık versin

• Amin teşekkür ederim

• bizim toplumda yapılan tüm güzel işler cezasız kalmaz

0|0
    0|0
    • Malesef

• umarım istediğin gibi olur.. ha bu arada insanların ne dediğine göre yaşarsan daha çok bunalırsın..

• Evet takmamaya çalışıyorum zaten eğer talsaydım şimdiye çoktaaaan ben de onlar gibi olmuştum ama sevdiğim mesleği yapmak için katlanıyorum

• yoksa kayseride misin?

0|0
    0|0
  • Hicmi cikip gezmiuon

0|0
    0|0
  • Bu soruyu gizli sormandaki amac ne

0|0
    0|0
  • Uykum var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen sevmediğini şehirde okuyorsun, sevdiğin işi yapmak için.
    Sevdiği ülkeye, şehire gidemeyen. Elalemin ülkesinde sıkışıp kalanlar ne yapsın?

0|0
    0|0
  • çünkü salaklar

0|0
    0|0
  • kıskanıyorlar takmamaya devam et :/

0|0
    0|0
  • Senin de tek yapman gereken onları umursamamak olsun

0|0
    0|0
    • Ama motivasyonu mu düşürüyorlar bir yandan buradan iyice nefret edip çalışasım geliyor bir yandan da moralim bozuluyor

• Kavga eden bir yapım yok gülüp geçiyorum ezik buluyorlar belki de bilemiyorum

• Yani onlar bişi diyince susuyprsan ezik bulabilirler ama ben Susan biri değilim bu yuzden kesi kavga çıkardı 😀

Yükleniyor...