Yok mu bu sitede hiç ATATÜRK sevdalısı?

rte, demirtaş , bahceli, kılıçdaroğlu sevdalısı çok , hani ATAMın izinden gidenler?

0|0
12|21

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Atatürk'ü pek sevmem ancak düşüncelerine çok önem veririm. Onun düşüncelerini almamız ve anlamamız lazım. Atatürkçülük bunu gerektirir. Ancak ben,"Atatürk'ü çok seviyorum, o benim atam, o şöyle ülkeyi kurtardı, böyle ülkemizi savundu, biz Atatürk'ün askerleriyiz!" gibi şeyler söylemem.

2|0
    0|0
    • Atatürk sevmeyen kişiyi bizde sevmeyiz

• Hayır abiciğim, zaten senin bizleri sevme gibi bir zaruretin yok, ihtiyacımız da yok. Bizi güçlendirecek olan şey Atatürk'ün dediği gibi muasır medeniyetlerin seviyesine çıkmaktır. Yoksa sizin gibi,"Ben Atatürkçüyüm!" diyerek nidalar atarsak bundan sonra da yerimizde sayarız, ülkeyi soyarlar haberimiz olmaz, bayrağımızı indirirler, ortalığı hainler basar gıkımız çıkmaz, eller Ay'a, Mars'a gider biz sadece,"Gâvura bak sen! Ay'a çıkmış ya la." demekle kalırız. Yok ya sağ ol, kalsın. Atatürk'ün dediği gibi,"Benim naciz bedenim elbet birgün toprak olacaktır. Ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır."

• Ayrıca ben Atatürk'ü sevmek zorunda değilim, onun yaptığı bazı "reformlardan" ötürüdür bu düşüncem. Lakin ben Atatürk'e saygı duyarım, düşüncelerini anlamaya çalışırım.

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 20

Yükleniyor...