Adamlığın ölçüsü futbola olan ilgiye eşit midir?

Üniversiyeye gidene kadar futbolla yatıp futbolla kalkardım günümün en az 3 saatini futbola ayırırdım. Sonra üniversite yılları derken futboldan uzaklaştım ve onca zaman sonra artık futbola karşı ilgimi tamamen yitirdim. Yani ne takım tutuyorum nede futbol maçı izliyorum, doğal olarak taraf tutmadığım ve futbol dünyasından uzak olduğum için futbol geyiğinin içine de müdahil olmuyorum. Birkaç kez kızlardan bu yönde eleştiri aldım sen nasıl adamsın diye. Yani sormak istiyorum adamlığın ölçüsü futbola olan ilgiye eşit midir?

0|0
12|19

En İyi Kız Görüşü

• Adamlık başka erkeklik başka. Adam futbolla falan karşılaştırılmaz. Dediğini anladım ama saçmalamışlar alakası yok.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Alakası yok kardesim bende futbolu iddaa oynadığım için bilirim tek maçları falan oynarım yoksa ne gidip maç izleyecem stadlarda izleyeceksek digitürk alırım daha iyi hemde şike davaları falan milleti iyice futboldan soğuttular. Sonucu belli olan maçları izliyoz gibime geliyor şike olmasa bile öyle hissettiriyor. üniversite de maç izlemek ya da halısahadan daha iyi yapılacak şeyler var en azından gider cafede oturursun. Futbola bağlılık öncedenmiş özellikle Türkiye ligine bakınca insanın izleyesi gelmiyo canım isterse ayda yılda bir bayern münich barcelona madrid maçına bakar futbol zevkini tadarım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Alakası yok

0|1
    0|0
  • hahahha o kızlar neyin kafasını yaşıyorlar mis acaba :))

ne saçma bir dusuncedir onların ki.

0|1
    0|0
  • Hayır tabiki

0|1
    0|0
  • Ne alaka. O zaman futbola ilgi duymayan adam değil mi? Çok saçma.

0|1
    0|0
  • Alakası yok tabii ki ama ne yalan söyleyeyim futbolu seven erkekler bana daha çekici geliyor.

0|1
    0|0
  • Yok gali :)

0|1
    0|0
  • saçmalık bence

0|1
    0|0
  • Çok saçma bir düşünce.

0|1
    0|0
  • Bence futbolla cinsiyetin alakası yok. Ben bir kız olmama rağmen futbol ve arabalara olan hayranlığım tarif edilemez. Bu biraz renkleri cinsiyetle bağdaştırmak gibi. Saçma yani.

0|1
    0|0
  • klasik ortadogulu kafası ıste. Adamlık hesabı falan yapmalar futbolla adamlıgın ne alakası var ya?

0|1
    0|0
  • değildir...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ne alaka ya

0|1
    0|0
  • futbola. çok ilgili olanları top kafalıya benzetiyorum
    aşırı ilgisi olmayanları tenzih ederim.

0|1
    0|0
  • Ne alaka? Öyle eleştiri yapan kızlara sor bakiyim manitaları maça diye çıkıp vuruşa gittiğinden haberdarmıymış.

0|1
    0|0
  • Alakası yok. Hatta aşırı fanatizm aptallıktan başka bir şey değil. Futbol zevk işi sonuçta. Maç sonu cebi dolan futbolcuların kavgasını yapmak adamlıksa.

0|1
    0|0
  • Aptal insanların sana karşı yaptığı yorumlara fazla takılmışssın :D

erkek olarak futboldan nefret ediyorum :D

0|1
    0|0
  • Zaman içerisinde futbola olan ilgi kayboluyor gayet normal bende eskiden çok severdim ama artık hiç ilgimi çekmiyor. Sana o lafı söyleyen kızların eğitim seviyeleri yerlerde olmalı. Futbol hiç bir şeyin ölçüsü olamaz.

0|1
    0|0
  • alakası yok cahille münakaşaya girme... adamlık öyle seylerle olmaz ergen dusunce onlar

0|1
    0|0
  • Bende seninle ayniyim. Sadece gözün acildi dostum. Cahil ugrasi ve zaman kaybi oldugunu anladin

0|1
    0|0
  • hayır değildir

0|1
    0|0
  • Alakası yok.

0|1
    0|0
  • futbolla yatıp kalkan birisiyim ama alakası yok bence

0|1
    0|0
  • Ne alaka bende sevmem

0|1
    0|0
  • zevk isi bunlar, hic ilgimi cekmiyo

0|1
    0|0
  • Takın tutarım ama bende takip etmem ben yarım mıyım şimdi 😢

0|1
    0|0
  • Bende izlemiyorum. Hiç eksikliğini hissetmedim.

0|1
    0|0
  • Senin bu tezine göre futbolla ilgilenen kızlara biz abi mi diyelim simdi?

0|1
    0|0
  • Ben hiç ilgilenmedim öyle şeyler diyen insanlarıda sikime takmıyorum

0|0
    0|0
  • Ne adamlar gördüm okul takımında oynayıp karakteri olmayan.

0|1
    0|0
Yükleniyor...