Afolf hitleri bazen hakli görmuyor musunuz?

Adolf hitlerin yaptigi iskenceleri hic bir zaman savunmadim tabiki ama bazi sozlerini biliyorum ve yahudilerin şu an yaptiklarini dusununce adamin gelecegi tain ettigini dusunuyorum. bir sozunde diyor ki: ilerde her öldurmedigim yahudi icin bana lanet edeceksiniz.
Gercektende oyle degil mi suan? Yanlis anlamayin hic bir insanin oyle ölumu hakettigini dusunmuyorum ama bazen hak veriyorum.
Siz ne dusunuyorsunuz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sahsen seviyorum osmanliya is kesenlerin hepsine kan kisturdu turkleri enlemedi o yuzden seviyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bende yahudilere olaln nefreti anlamıyorum hayır müslüman ya da hristiyan değiller diye edilmedik hakaret zulum kalmadı nedir bu kinleri yahudilere anlamam. bence herkes kendine göre haklı ama karşı tarafın suçu ne

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayır

0|0
    0|0
  • Charles Darwin'i düşünce kaynağı olarak gören bir akının liderini haklı görmem

0|0
    0|0
  • hayır hiçbir haklı tarafı yok bunun

0|0
    0|0
  • Adolf hitler kesinlikle haklı.. Yahudiler normalde bir çok ırk tarafından sevilmezler eskiden beri

0|0
    0|0
  • Sadece yapığı işkenceler yönünden değerlendirmemek lazım. Adolf hitler evet birçok yahudiyi insafsızca katletmiştir. Fakat Almanya'nın şu an sahip olduğu sanayi, motorizasyon ve makine gücü Adolf Hitler sayesinde olmuştur. Ayrıca kişisel özelliklerine bakacak olursak Adolf Hitler beden dilini çok mükemmel kullanan ve ideolojisini insanlara harikulade bir şekilde aktaran bir insandı. Bence çok zeki ve hırslı bir insandı. Ama bu yaptığı kıyımı ve vahşeti haklı göstermez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...