Kendimi bildim bileli samsunluyum. Hiçte merak etmemistim. Az once k. s de biri sormus neyi meshur memleketinizin diye aklıma takıldı. biseyi meshur değil gibime geliyo ama neyse..

0|1
7|29

En İyi Erkek Görüşü

• Samsunun şu Yemekleri oldukça meshur Mısır Çorbası, Mercimekli Bulgur Pilavı, Keşkek, Karalahana Çorbası, Hamsili Ekmek, Hamsili Pilav (İli Pilav), Kocakarı Gerdanı (Burma), Yer Pancarı (Yazı Pancarı), Tir (Kaz Yufkası), Yoğurtlu Çorba, :D Aparatif olarak ise Simit Ve Pide :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Bende kendimi bildim bileli samsunluyum, Kıymalısı, tütünü, tarihi ve bunun gibi çok şeyiyle meşhurdur Samsun. Şehr-i Samsun diye boşuna dememişler. :) Ha bide, sıradan günleriyle meşhurdur. :D

https://www.youtube.com/watch?v=FzyFw12R_ts

0|0
    0|0
  • Fındık

0|0
    0|0
  • Valla kaşarlı menemeni çok güzel yapıyorlar bence bu işte ünlenebilir çoğu lokantasında da var galiba her uğradığımda denk geliyorum :)

0|0
    0|0
  • bunun geyiğini aramızda çok yaptık...
    nekadar hırsızlık cinayet tecavüz vs varsa samsunda mübarek...
    bide yüzyüze görüşmemiş nişanlılar var:))

0|0
    0|0
  • 19 Mayıs da teşkilat başkanlığı yaptım Ben hayatta kavgayı karakola düşmeyi bu kadar seven insan görmedim deliniz meşhur

0|0
    0|0
  • Samsunda tütün vardır en meşhur. Bunun dışında sebzecilikte iyidir. Çarşamba ve Bafra ovaları var çünkü.

0|0
    0|0
  • Samsun216

0|0
    0|0
  • bende samsunluyum. carsamba ayakkabisi, samsun pidesi, sehrin girisindeki menemenciler, eskiden samsun fuari vardi falan fila.

0|0
    0|0
  • Tütün pirinç

0|0
    0|0
  • Sampi pidesi.

0|0
    0|0
  • termede pirinç var merkezi etkiler mi

0|0
    0|0
  • Pidesi ve simidi

0|0
    0|0
  • kara laha derim

0|0
    0|0
  • Sigarası :)

0|0
    0|0
  • Samsunun asabi bayanı meşhur sagopa kajmeri bide orhan gencebayı meşhur tabi pidesi var bide:)

0|0
    0|0
  • telefonu meşur :D

0|0
    0|0
  • he birşeyiniz yok mesur olan bir orhan gencebayınız var :))

0|0
    0|0
  • tütünü ve kızları

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmem ama İzmir, Ankara ve Samsun 'un kızları çok güzel oluyorlar

0|0
    0|0
  • bende samsunluyum ama pek meşhur bir şeyini göremedim pidesi ve döneri derler'de derler işte :)

0|0
    0|0
  • cuğarası

0|0
    0|0
  • burnu

0|0
    0|0
  • samsunluyum diyon bide bizemi soreuyon :)

0|0
    0|0
  • sigarası

0|0
    0|0
  • Sülün diye bir kuşu var hatta heykeli var.

0|0
    0|0
  • pide diyorlar ama bilmiyorum yemedim

0|0
    0|0
  • Insanlarinin 50 50 50 50 derken ki e yi uzatması baya meşhur

0|0
    0|0
  • keskin nişancısı el bombasına tekme atan insanları çamaşır suyu içen insanları vs vs...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...