BANA ÖYLE BİR BAKIYORKİ İÇİM ERİYOR?

Arkadaşlar bir çalışma arkadaşım var evli ama 2,5 yıldır birlikte çalışıyoruz samim değiliz ikimizde ayrı odalarda işimize bakıyoruz ilk zamanlar onu iş arkadaşı gibi görüyodum ama ilk günden beri gözlerime bakıyor gülümsüyor gerçi herkese karşı öyle ama habuarada beni kırdığı üzdüğü zamanlar çok oldu yanımda başka kadınları övmeler yüz güzelliklerinden bahsetmeler vs. şon zamanlarda bende ondan hoşlandığımı farkettim oda farklı davranyo hatta aramın iyi olmadığı bayan iş arkadaşlarımın beni kıskandığını söylüyo ha bu arada öyle fazla güzel birkız değilim daha çok sevimli olduğumu söylüyolar 160 boyunda hafif yuvarlak hatlıyım flörtöz bir kızda değilim hanımefendi derler bana sizce nedir bana karşı amac

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Evli adamla işin ne yuvasini mi ykcaksn senin en baştan yaptgn yanls hanımefendi derler diyosun hanımefendi birisi evli bir insan için böyle düşünemez kusura bakma.

0|0
    0|0
    • aşağıdakine yazdığmı oku

• Senin onu sevmenin sebebi diğer kadınların içine düşmesi ve evli olması bence. diyelim sevdin eğer hanmefendiysen içine gomersin Unutursun

Kızlar Ne Diyor 1

• Evli adamla kırıştır hanımefendiyim de oha ya ahahahhah

0|0
    0|0
    • hemen başlamayın ahlak abideliğine adamı alıp götürecek değilim zaten evli ne kırıştırması deyyo okumuyonmu çok resmiyiz 2,5 seneinsan bir erkek erkeğe çalışsa aynı yerde yalnız bakar sonuçta karşı cinsiz ayrıca kariyerli evli kapalı kadınların bile içine düştüğü hatta onunla çalışmak için beni yerimden etmek istediler ama ben br kere bile oyle bir yakınlıkveya davranışta bulunmadım ama gönül bu sevdim napim

• Kardeşim yaptgn yanls ama niye inkar ediyorsun yarn bir gün diyelim sen o adami ayrp evlenirsen baskasda gelir onu alr elinden sana yapılan yanna kalmaz. ben sadece evli birisine bu gözle bakmana sınır oluyorum tanmadgm halde bile olsa.

• Hoşlanıyosa ne yapacaksin ya sanane elalemin kocasindan bu kadar mi yokluk içindesin elin sahipli adamina göz diktin !

Yükleniyor...