Mit binasına herhangi bir sebepten girebilen var mı?

Müsteşarlık olmak zorunda değil bölge mit olabilir. Herhangi bir sebep dolayısı ile içeriye girebilen var mı? Normal bir devlet kurumu gibi mi karşılanıyor acaba yoksa çok sıkı prosedürleri mi var?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• elini kolunu sallayarak giremezsin oraya

0|0
    0|0
  • Ankara da 1 kere iş gereği gitmiştim evet girerken her yerini sıkı arıyorlar binaya mı sızmayı düşnüyorsun? :D

0|0
    0|0
    • Sızmak değil iş gereği diyelim. :) İçerisi nasıl peki? Yani bölümleri var sanırım her alanla ilgili, birebir içeriden biriyle görüştürüyorlar mı?

• her depermanın yeri farklı bölgede genelde yol tarif edici biri oluyor yanında yardım amaçlı. Binanın tamamını gezmedim ama gezeceğin zaman gezebileceğin yerleri onlar söylüyor zaten her yere kafana göre gidemiyorsun. müdür v. s lerin yerleri farklı alanda arge bölümü farklı alanda. Telefon vs kullandırtmıyorlar. Kiminle görüşeceğine göre değişir bu dediğin. Normal vatandaş olarak giremezsin

• Bir kurumdan izin alarak gireceğim fakat o izin ne kadar etkili olur bilmiyorum. Basınla ilgili bir bölümle görüşmem gerekiyor ama ankaradaki müsteşarlık değil. Bir de bir söz vardı "kapıdan gir en azından hakkında ne bildiklerini öğrenirsin" diye. Kapıdan girdiğimiz anda araştırılıyor muyuz sence? :)

• mit in binasımı var

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...