Günümüzde anne/baba olmanın zorlukları nelerdir? Yeni nesilden bir tek ben mi şikayetçiyim?

Evet sıkıcı fakat bir o kadar da önemli bir soru (n). Yeni nesilden şikayetçi olan bir tek ben miyim?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Garip bir nesil yetişti, duyarsız ilgisiz tablet bağımlısı test delisi oldular. Sokak da oynayamıyorlar, etraf kötü niyetli insanlarla doldu, enerjileri agresiflikleri olarak geri dönüyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah yardımcıları olsun öyle çocuklar görüyorum ki anne olmaktan korkuyorum o ne öyle üretim hatası gibi ya

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Evlat deniz suyuna benzer ne içilir nede vazgeçilir. O yüzden skintilarina katlanmak zorundayız

1|0
    0|0
  • Para üstü almadan bakkala gitmeyen bir nesil yetişiyor.

0|0
    0|0
  • Para kazanmak ve psikolojiyi iyi tutmak

0|0
    0|0
  • bende sıkayetcıyım

0|0
    0|0
  • Ne zorluğu olacak ki al bir tablet çocuk akşama kadar oynasın dursun

0|0
    0|0
    • Bu yüzden zaten böyle bir nesil ortaya çıktı. Ne kendinden haberi var ne çevresinden, düşünüp sorgulamayan bir nesil..

• Yeni nesil hep kabahatli öylemi unutmayın sizde bizaman yeni nesildiniz side kabahatliydiniz bence yetiştirenler eleştirilmeli hernesil eskisini aratıyor.

0|0
    0|0
  • Tek sen

0|0
    0|0
  • Yeni nesil sayilmam anne baba da sayilmam
    Şikayet etcek bisey bulamadim gideyim

0|0
    0|0
  • yaşın kaçki şikayetçisin :D

0|0
    0|0
    • 2000den sonraki nesilden yakınıyorum ben :) çok da eskilere gitmeyelim :)

Kızlar Ne Diyor 8

• boyle bir dunyaya cocuk getirilmez.
    bu o cocuga haksizlik olur bence.
    ama doganin kanunu bu.
    heleki kiz cocugu.
    bu ulkede bu dunyada kadin olmak o kadar zorki disari ciktigin anda hayattan bezdiriolar.

1|0
    0|0
  • Yeni nesil kafasına buyruk nerde nasıl davranılacağını bilmiyor çoğu anne babalara çok çok kolay gelsin

1|0
    0|0
  • ben anne olmamama rağmen şimdiki nesil böyleyse bizlerin çocukları kim bilir ne vahim durumda olucaklar

1|0
    0|0
  • Yeni nesil de gökten inmedi. Bizim eserimiz. Herkes çocuğundan, kardeşinden sorumlu. Önce dönüp kendimize bakmalıyız.

0|0
    0|0
  • Bende şikayetçiyim

0|0
    0|0
  • Anne baba olmak zor iş valla ama ben çok istiyorum yaa :(

0|0
    0|0
  • Etraf kötü teknoloji bağımlısı çocuklar bu yüzden zor olur

1|0
    0|0
  • Bekarız