İtalyan erkekleri tam evlenilecek erkekler sizcede öyle değilmi?

İtalyan erkeklerinde biz bayanların aradığı tüm özellikler var diye düşünüyorum hem çok kibar nezaketli saygılı hem çok yakışıklılar ayrıca türkleride çok seviyorlar birçok türk tanıdığım var italyan erkeğiyle evli olan. Sizin bu konudaki düşünceleriniz nedir?
İtalyan erkekleri tam evlenilecek erkekler sizcede öyle değilmi?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Türkle evli çok fazla İtalyan olduğu doğrudur.
    Ben İtalya'da yaşadım uzun bir süre. O yüzden biliyorum ki Rus kadını, Türk erkeği arasında nasıl bir ilişki varsa, İtalyan erkeği, Türk kadını arasında da aynı ilişki var.
    Genel olarak İtalyanlar, Avrupa'nın tatlısı olarak gözüktükleri için, pek fazla rağbet görmezler. Sadece Türk kadınları kendileriyle birlikte olur. En kanka İtalyan erkeği bile, Türk olduğunuzu duyunca, "Var mı bir Türk arkadaşın. Tanıştırsana" muhabbetine girer. Bunun sebebi altlarına en çok girenlerin Türkler olması.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benimde var her İtalyan sanıldığı gibi değil kızlar biriyle sırf İtalyan diye evlenmeyin :)) ama evlenirseniz güzel Spagettiler yersiniz :))

1|0
    0|0
    • evet sphagettinin her halini biliyorum turkish ravioli öğretti sonra o cam sanatını biliyorum ama yakınlaşmaktan korkuyorum :)

• Sizi tanımıyorum tabi ama bizim Türk kızlarının biraz sıkıntılı olduğunu görüyürum eğitimci olduğum için çok kişiyi Tanıma fırsatım oluyor şöyle ki bizim kızlar genelde net davranmıyor Erkeğin kendisine olan sevgisini ölçmek için garip ve saçma davranışlarda bulunabiliyorlar tripler kaprisler huysuzlular bunlar Türk İtalyan fark etmez herkesi soğutur belli etmiyorlar ama saygıları azalıyor çekinmeyin yakınlaşmaktan iyi biri olduğunu düşünüyorsanız siz de net olduğunuz sürece mutlu olursunuz :))

Erkekler Ne Diyor 8

• La benim amcaogluna benziyor bu adam. Onun resmini koysam, hamza disem begenmezsiniz ya.
    Avrupada en ustun irk Iskandinavlardir. Ama ortalama bir turk kadini bir Iskandinav erkeginden killi ve maskulen yuz hatli oldugu icin o is olmaz.

0|0
    1|0
    • seni bir görmek lazım neye benziosun acaba

• anladım şopar :D

• Sopar değilim bizimkiler kipcak türkü. Zaten sarışın mavi gozluyuz bu da kaniti.

• Bizde namuslu kız arıozda iste türk kızları biraz sıkıntılı

0|0
    1|0
  • Biz bayanlar diyerek kendi karakterini diğer bayanlara da yükleme.. senin aradığın belli. Bazı bayanlar var İlyas salmanı Brad Pitte değişmez

0|0
    1|0
    • türkiyede italyan erkekle evli okadar çok bayan varki bilip bilmeden konuşma ilyas salmanla ne alakası var bunun mesele sadece çirkin olunca mütevazi olmak değil bir avrupalıyken yakışıklı iken aranılan bir erkek iken türk kadınını tercih etmesi ve onun mutluluğu için çabalaması

• Mutluluğu için çabalaması muhahahaha

• ben italyanım nereye domalıcan?

0|0
    1|0
    • terbiye yoksunu işte siz busunuz

• benim sevenim var kimseye ihtiyacım yok abuzer hadi bamya olmayan şekiller karakterle gelmiş buraya şov derdinde 100 tane italyan tanısan ne yazar bu gidişle bişeye sap olamıcan italyanım var benim hadi kışkış kıllı abuzer

• ya ya ya iyi güldüm ya ya dibine kadar kezbansın işte kabul et :D seni sevenide senin sevdiğinide :DD

• İtalyanlardan duydugum bir söylem...

İtalya'da bir arkadaşının babasını hastaneye kaldırsalsar arkadasını gordugunde ilk hemşire guzelmiydi diye sorarlar.

Boyle adamlarla nasıl evlenilir yahu

0|0
    0|0
    • ya ona bakarsan sizde öylesiniz sadece açıktan değil gizliden yapıyosunuz ayrıca öyle biri olduğunu düşünmüyorum onun

• Niye utanalim. Açık goruslululse acik gorusluluk. Vajina homosaphiens adlı turun yarisinda bulunan bir organdır.

• @Siskasisko baska yerde tartışın arkadaşım

• Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur canısı, inanmam valla

0|0
    1|0
  • bir italya seyehati yap

0|0
    0|0
  • Sende evlen o zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öyle olsa nolur olmasa nolur. Bireysel yaklasmak lazim. Hem hali hazirda bir Italyan erkegimi var :)

0|0
    0|0
  • Davulun sesi uzaktan hos gelir tanimadan bilemeyoz ama dışları iyi adamlarn

0|0
    0|0
    • ben görüşüyorum biriyle sevgili değiliz ama beni hergün arayıp soruyor en kötü günümde yanımdaydı acaba seviyomu beni

• Olabilr ya da seni sıcak görmüştür. Netlesene kadar tahminn anlami yok

Yükleniyor...