Bizim ülkemizdeki kızlar neden bu kadar kendini beğenmiş ve gururlu?

Ben abaza filan değilim. Avrupada yaşadım ve oranın kızlarınıda gayet iyi biliyorum. Ama bana sıcak kanlı efendi davranan erkeklere aynı şekilde karşılık veririm. Ama bazı kızlar o kadar çok kendini beğenmişlerki lezbiyen olduklarını sanırsınız.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çekememezlikten canım bizim kızlar guzel bir kıza bile çirkin derler çekemedikleri için

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Turk kadinlarindan iliski anlaminda nefret ediyorum. Keske hic evlenmeyip 100 yil icinde milletce yok olsak.

1|0
    0|0
  • Yav hepsi kezban ya abazalar anca gotleirini kaldırır onların :Dfd

1|0
    0|0
  • Yüksek ego düşük zeka belirtisidir.

1|0
    0|0
  • aynı şeyi bende diyorum yurdışında çok daha güzeller ama çok sıcakkanlılar

1|0
    0|0
  • öz güvenleri hiç yok, çoğu niteliksiz insanlar bundan dolayı kendini beğenmişlikleriyle kapatmaya çalışıyorlar eksiklerini

0|0
    0|0
  • Kizin birine selam verdim host kopek sen beni ne sandin dedi 😀

0|0
    0|0
  • Kendini bir sey zannetmeden ibaret.

0|0
    0|0
  • Avrupadaki insanlarda yok o hava.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben de yaşadım aslında kendini beğenmişlik değil bizim toplumumuzda kendine saygı duyan insan çok az Özgüven problemi çok fazla Türkiye de insanlar ancak giydikleri marka ya da sahip oldukları eşya ile güven kazanıyorlar ama bir Avrupa ülkesine gidin ( oralarda da toplumsal statüler var ) hangi statüde olursa olsun insanların kendine saygısı ve güveni olduğunu Göreceksiniz bu durumda öyle sonuçlar olmamasını sağlıyor

0|0
    0|0
  • Ya pardon da ne yapalım iyi diye boynuna mi yapısalım yoksa kolumuza alıp nikah masasına mi gidelim. bir tanıyalım bir bakalım ne öyle lak diye he tatlım herşey yerine göre ;)

0|0
    0|0
  • Hahaha bence o kızdan kıza degisir

0|0
    0|0
Yükleniyor...