İsminizi söyleyin kişiliğinizi diyim:) ?

ama herkes bı anda yazmasn :D cevap yetıstıremem agır agır cvplarımm hadı bakalım ısımlerınızı alayım :)

0|0
19|42

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 41

• Jesus

0|1
    0|0
  • Hüseyin Polat. :D

0|0
    0|0
  • İsmim yok benim. :):

0|0
    0|0
  • Erman kanks

0|0
    0|0
    • Kanks ben de senin adını merak ediyrdum :D böyle de hep seni taciz ediyorum ama kusura bakma :D

• @CittaBourg Sorun yok kanks kafana göre yardır ^^

• Barış...

0|0
    0|0
    • Önsezileri güçlü, algılaması yüksek, mantıklı, tereddütlü, sert bir yapıya sahip, hassas, duygusal, çok üretken bir kişilik enerjisi verir.

• Beni nerden tanıyorsun? :D

• Önce sen yaz bakalım analiz yapabilecek ismin var mı ona göre :D

0|0
    0|0
  • arkadaşlar 3 diyince aynı anda yazıyoruz. :D Fırat

0|0
    0|0
    • Sakin, uysal, güvenilir, hassas, duygusal, karar vermekte zorlanan, algılaması yüksek, mantıklı, ketum, duygularını açıklamakta zorlanan bir kişilik enerjisi verir.

• teşekkür ederim :)

• iki dakikada 16 cevap...
    sıra gelirse yap bakalım bir yorum..
    Tuncay..

0|0
    0|0
    • Duygularına son derece hâkimdir. Bereket ve bolluk konusunda arada engellere takılabilir. Zenginliğe son derece yatkın bir isimdir. Yalnız her hususta dikkatli olması gerekir. Duygularını kime ne zaman ve nasıl açıklayacağını, neyi paylaşacağını çok iyi bilir. Yaratıcı ve sağduyuludur. Mantığını iyi kullanır geçmişte yaşadığı sıkıntı ve üzüntüyü asla unutmaz.

• Şemsi.

0|0
    0|0
    • Şemsi

Çok üretken ve güçlü bir yapıya sahip olan ve bu gücünü en iyi şekilde kullanan, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan, ticarete yatkın bir zekaya sahip olan, hayaller kuran ve bu hayallerin bir kısmını projeye dönüştürebilen, iç dünyasında kırılganlıklar yaşayan bir kişilik enerjisine sahiptir.

• teşekkür ederim.

• okan.))

0|0
    0|0
    • Gizemli, başarılı, unvan sahibi olabilme potansiyeli olan, algılaması yüksek, mantıklı, sağduyulu, yaratıcı bir kişilik enerjisi verir.

• Kutay

0|0
    0|0
  • Zek.

0|0
    0|0
  • Erdem

0|0
    0|0
    • Bu isimdeki kişiler üzüntü ve sevinci bir arada ve dolu dolu yaşarlar. Tereddütlü yapıları sebebiyle karar vermekte zorlanırlar. Hırslı , zorluklara karşı direnen, mücadeleci, ticarete yatkın bir zekaya sahip bir kişilik enerjisine sahiptirler.

• Eh bazıları hariç öyle sayılır :) teşekkürler

• Tefix

0|0
    0|0
  • Ozan :D

0|0
    0|0
  • Can :D

0|0
    0|0
  • o kadar kolay mı ya kişilik bilmek

0|0
    0|0
  • atilla..

0|0
    0|0
  • Cıks

0|0
    0|0
  • cem 😃

0|0
    0|0
    • Güzel sanatlara karşı yetenekli, duygusal kişiliğini bu anlamda ortaya koyan, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan, ticarete yatkın bir zekaya sahip bir kişilik enerjisi verir.

• Mehmet?

0|0
    0|0
  • kişliğimi anlatayım sen ısmımı bul :)

0|0
    0|0
  • Çağrı

0|0
    0|0
  • ramazan

0|0
    0|0
    • Karar vermekte zorlanan, tereddütlü ve sert bir yapıya sahip olan, algılama enerjisi yüksek, mantıklı davranışlar sergileyen, ticarete yatkın bir zekaya sahip olan, atılgan, bilimsel açıdan okumayı seven, akademik anlamda başarılı, sağduyulu davranan, yaratıcılık enerjisini yerinde kullanabilen bir kişilik enerjisi verir.

• yüreğine sağlık :D

• Aslanbek...

0|0
    0|0
  • Ersel

0|0
    0|0
  • Akın

0|0
    0|0
  • Tamer?

0|0
    0|0
  • oğuzhan

0|0
    0|0
  • Ramazan

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 19

• Elif? :)

0|0
    0|0
    • Bu isimdeki kişiler, üzüntü ve sevinci bir arada, dolu dolu yaşarlar. Sanatsal yetenekleri gelişmiş, iç dünyasında hassas, duygusal, kırılgan olmasının yanı sıra sakin, uysal, güvenilir bir kişilik yapısına sahiptirler.

• Tesekkr ederm :)

• Şaziment 😂

0|0
    0|0
  • Adım İlarya :D

0|0
    0|0
  • Ezgi. :D Geçen gün bende yaptım bunu, yapmaz olaydım. :D Hadi kolay gelsin. :)

0|0
    0|0
    • Üzüntü ve sevinci dolu yaşayan, akademik olarak açılmayı ve kendini geliştirmeyi çok seven bir karektere sahiptir. İnatçı ve azimlidir. Sonuna kadar mücadele etmekten müthiş keyif duyar. Hassas ve duygusaldır.

• ben 2 3 günde yaparım :D

• Aynen doğru, teşekkür ederim. :)

• Demet

0|0
    0|0
  • Ben alev :P

0|0
    0|0
  • Nazli :D

0|0
    0|0
  • Zeynep

0|0
    0|0
    • Akademik anlamda okumayı ve kendini geliştirmeyi seven, üzüntüyü dolu yaşayan, geçmişte yaşadığı sıkıntı ve üzüntüleri unutmayan, bazen onlardan ders çıkartabilen, sağ duyulu, kendine güven duygusu yüksek olan, iletişim konusunda bazen sorun yaşayabilen. Sevincide dolu yaşayan.

• Tuğçe.

0|0
    0|0
    • Duygularını açmakta zorlanan, işlerini ağır ağır yapan, fakat bolluk enerjisinden son derece faydalanabilen, hayata gülerek bakan, bazı konularda hafif inatçı ve ısrarcı davranan, yolculuğu seven, son derece zevk sahibi olan ve kaliteye önem veren, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve sıkıntılardan kurtulmak için son derece mücadele eden bir kişilik enerjisine sahiptir.

• Mehtap 😊

0|0
    0|0
  • Hilal :)

0|0
    0|0
  • dila

0|0
    0|0
  • jülide

0|0
    0|0
    • Neşeli, zevk sahibi, biraz kaprisli, sürekli engellenmeler yaşayan fakat buna rağmen işlerini başarmak için mücadele eden, sanatsal yetenekleri olan, kırılgan, hırslı, zorluklara karşı mücadele eden, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan bir kişilik enerjisi verir.

1

En Popüler İsimler

1 : Fırat

2 : Mısra

3 : Ilgın

4 : Itır

5 : Akın

6 : Pınar

7 : Başarı

8 : Yılmaz

9 : Aydın

10 : Kazım

En Popüler Erkek İsimleri

1 : Fırat

2 : Akın

3 : Başarı

4 : Yılmaz

5 : Aydın

6 : Kazım

7 : Tarık

8 : Namık

9 : Anıl

10 : Anı

En Popüler Kız İsimleri

1 : Mısra

2 : Ilgın

3 : Itır

4 : Pınar

5 : Barçın

6 : Balkız

7 : Işıl

8 : Alkış

9 : Arın

10 : Nazlı

Bunları İnceleyin (Sponsorlu)

Klinilk - Bebek Çocuk ve Genç Polikliniği

Pretty Ruffle - Bebek Butik Giyim

Lukapu - Fotokitap, Takvim, Hediye

Uzmanlarımız sizin için burada ve sorularınızı bekliyor Annelere danışın, tecrübelerinden yararlanın Paylaşımda bulunun, yazın, eğlenin, öğrenin

Bizi takip edin

• hira

0|0
    0|0
  • Aylin Deniz Akgün

0|0
    0|0
  • Hilal

0|0
    0|0
  • Şeyma :)

0|0
    0|0
  • Yaren :)

0|0
    0|0
  • Sevgi

0|0
    0|0
    • Hayaller kuran ve bu hayallerin bir kısmını projelendirebilen, yaşadığı sert öğretiler neticesinde hayata bakışı şekillenen, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan, sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden, kendi içine dönük, aklına geleni yapma özelliğine sahip olan, inatçı bir kişiliğe sahip, kırılgan bir yapısı olan bir kişilik enerjisi verir.

• teşekkür ederim..

Yükleniyor...