'Anlatsam inanmazsınız' denilen ne yaşadınız?

'Ya öyle bir şey oldu ki anlatsam inanmazsınız.' dediğimiz coh acayip -çok olduğunun farkındayım- olaylar yaşarız zaman zaman. Sizin başınızdan böyle bir olay geçti mi? Geçtiyse anlatır mısınız?

Ben ufacık çocuktum böyle 6-7 yaşlarında falan. Abim biraz tuhaf bir adamdı hala öyle. 'Gel çabuk gel vakit geldi' dedi. Tuttu kolumdan çatıya çıkardı. O zamanlar bizim ev tek katlı bahçeli falan. Çatıda üstü açık böyle bir çardak var. Oturduk oraya abim sürekli havaya bakıyor. 'Başlaması lazım neden başlamadı' dedi. Bende havaya bakarak 'ney başlayacak uçak mı geçiçek' derken üstümüzden alevli bir şey geçti hızla ve gürültülü bir şekilde. Abim başladı başladı diye sevinirken yağmur halinde üzerimizden alevler almış halde gök taşı geçmeye başladı ama nasıl biliyor musun böyle güm güm sesler çıkıyor falan. Sonra herkese anlatmıştım kimse inanmamıştı. :)

Sıra sizde...

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Herhalde 21 yıllık hayatımın en ilginç olayını geçen yıl umreye giderken yaşadım.. annem babam da şahit oldu.. Benim gözlerim bozuk miyopum lens kullanıyorum ve derecesi baya yüksek. Neyse Cidde havaalanına indik orda yüzümü falan yıkamam gerekti lavaboda çıktıktan sonra lenslerimi kaybettim 30 metre ötedeki annemi bile tanımıyorum, O kadar çaresizim ki. Annem babam da baya üzgün çaresiz o şekilde yola koyulduk Mekke'ye vardık hazırlandk falan annem babam tavaf edecekler kabeyi grupla beraber gittiler. Ben gidemiyorum ne yapayım çaresiz o kalabalıga giremem girsem de annemlere bulamam izdiham gibi zaten. Oturdum ağlaya ağlaya dua ettim. Sonra biraz uyumuşum. Kapının çalmasına uyandım yan odadaki Endonezyalı bir abla geldi elinde bir poşet Arapça yazılar anlamıyorum. Bunu babanız yolladı dedi. Aldım ben de girdim içeri kutusu dahi açılmamış lens yanında temizleme suyu ve kapağa baktım benim lensimin derecesinde. Nerden buldu eczaneyı neyse taktım bu ablayla beraber otelden çıktım babamların yanına gittim ben. Lensleri nerden buldun diyorum adam şaşkın ben lens falan bulmadım... öyle yanii. Allah bana bu en zor anımda lenslerimi yolladı hemde çok güzel bir şekilde. İnanmazsınız ama oldu ☺

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben hakimim masum bey.

0|0
    0|0
  • şaka gibi ama 6 yıl çocuk doğuramamış annem ve 6 yıl sonra ben doğmuşum ayrıca annemin benden sonra tıbben doğum yapması mümkün değilmiş ve sol gözüm kapalı doğmuşum tabi sonradan açıldı ama hala biraz kısıktır ve dikkatlice bakılırsa gözlerimin birisi siyah birisi kahverengi :)

0|0
    0|0
  • Dedem bana hep yasini ezberle ben ölürsem okursun derdi bende ezberlerim ezberlerim diye geçiştirmiştim sadece 2 sayfasını biliyordum bir gün fena rahatsızlandı ölüm döşeğinde bana bıraktılar yasini okuyim diye okumaya başladım ezbere bildiğim ikinci sayfanın sonuna geldiğimde vefat etmişti diğer 4 sayfayı okuyamadım bile o zaman keşke dedemin sözünü dinleseydimde diğer sayfalarıda ezberleseydim belki o zaman daha çok okuyabilirdim dedim

0|0
    0|0
  • Libya-Awbari 'de Geçen sene alıkonmamız , 1 hafta hapise atmaları , 1 haftada 8 kilo vermem.

0|0
    1|0
  • Vücudumdan 2 metre yükseldim.

0|0
    0|0
  • Hiç bişey olmadı malesef 😃😂😉

0|0
    0|0
  • rüya olmasın bu dediğin

0|0
    0|0
    • Dunyanin bir cok yerinde sıkça oluyormus bu olay. Hala anlatirim abimede banada inanmazlar. Gokyuzune bakmaktan aciz oldugumuz icin belkide :) goktasi yagmuru yaz googlea cikicak direk karsina

• Bosver anlatsamda inanmassın fdgd

0|0
    0|0
  • 5-6 yaşlarındayım camiye gittim kuran kursuna imam sordum sarı çiçeğe ilahisini söylemeye başladı çiçeğin cevap vermesine çok şaşırmıştım böyle bir anım buda :D

0|0
    0|0
  • O kadar çok varki :) bana normal geliyo hepsi ama cevreme anlatinca kimse inanmiyor

0|0
    0|0
  • çok şey bu konuda soylentıler var :D

0|0
    0|0
  • Seni beğendim mesla :D

0|0
    0|0
  • Kızın birini herkesin içinde miktim Almanyada ama türkiyede anlatınca inanmıyolar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Anlatsam inanmazsınız o yüzden yalancı duruma düşmeyeyim :D

2|1
    0|0
  • benim de bir sabah uyandığımda ellerimin parmaklarımın kınalandığını gördüm şok olmuştum sormuştum birine hayra alamet demişti enteresan bir olaydı

0|0
    0|0
  • geçen gün boğazıma lolipop kaçtı.

1|0
    0|0
  • Bu senin mi hikayen, okudugun bir hikayemi?

0|0
    0|0
  • Cevremde olan biteni gördugum icin hic sasırmıyorum bu düzenin civisi cıkmıs...

0|0
    0|0
  • bir keresinde lezin teki aşık olmuştu :D :D

0|0
    0|0
  • Rüyamda bir kadının kendini raylara atıp öldüğünü gördüm ve ertesi gün metroda bir kadın benim bindiğim metrodan sonraki Metro gelirken kendini raylara atmış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...