Kızı babasına şikayet etmelimiyim?

bir tanıdığımızın kızı okuduğum üniversiteye başladı kız 1. sınıf daha babası bana güveniyor aile dostumuz arada arayıp soruyor benim kızı görüyon mu notlarını nasıl öğrenirim falan diyip duruyor bende kızın fakültesine gittim vize notları panoda asılıydı kız tüm notları berbat 3 sınava girmemiş bile adama öğrenemeyiz internetten kendi bakabilir diyorum. bir süre sonra tekrar arıyor aynı şey nasıl öğreniriz diyor. Notlarını söyleyim mi babasına?

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• Önce kızla konuş kendisine çeki düzen vermezse babasına söyleyeceğini söyle.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bence söyle senin üstünde mebal kalmasın adamcığaz çalışıp onun için para yolluyor o sınavlara bile girmiyor adamada yazık eğer yine söylemem dersen o zaman kızın yanına git neden sınavlara girmediğini sor bir derdi sıkıntısı varsa onu halletmeye çalış baktınki zora koyuyor o zaman dersin artık yapıcak birşey yok sonuçta babasınada yazık kimse kolay para kazanmıyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İnce kizla konus. Sonra da soyle babasina

1|1
    0|0
  • Ben söylerdim. Sen söylemeyerek kıza iyilik yapmış olmuyorsun.

0|0
    0|0
  • Söyle bence baştan babası onu azarlasın notlarını düzeltsin boşa gitmesin yılı

0|0
    0|0
  • söyle en azından aile baskısıyla hayatını düzeltir. belli ki yanlış yaşıyor

0|0
    0|0
  • Hayır sana düşmez kızını arayıp sorsun

0|0
    0|0
  • söyleme? karişma

0|0
    0|0
  • Kızla konuş.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle önce kızla konuş. babasının dediklerini söyle baktın bir işe yaramadı git söyle

0|0
    0|0
  • Soyle kim bilir nerelerde fingirdiyoda sinavlara girmiyor. Ana babada kizimiz okuyor saniyor..
    Kizi al karsina konus. Soyleyecegini soyle bakalm ne dyecek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• söyleme sadece bazı derslerde durum kötü çünkü hocalar çok kasıyor de. Kıza korumacı yaklaş ama paşam katiyen yalan söyleme ve ya gizleme. Abicim "Şu şu şu dersine giren hocaları tüm sınıfı bırakmış" "Sınıf arkadaşları ile arada konuşuyorum gözün arkada kalmasın" bu iki cümleyi söylemen yeter. Durumunu bilemezsin kızcağınız belki hasta gidemedi belki parası yoktu gidemedi. Ne olursa olsun ispiyon etme sadece vicdanın rahat etsin diye kızı kötüleme.

0|0
    0|0
  • Ya ne var ya sanki üniversitedeki herkesin notlar süper. Ben hayatta söylemezdim. İspiyoncu değilim

0|0
    1|0
  • Bence soyle ilk yildan boyle yaparsa olmaz.

0|0
    0|0
  • Kızla konuş öyle direk söyleme halden anla biraz. oda düzeltsin uğraşsın. baktın aklı bir karış havada o zaman söyle

0|0
    0|0
  • söyle tabiki adam sana güvenmiş

1|0
    0|0
  • Söyle tabi ki,
    Geç kalırsan eğer,
    " kızın kötü yola düştü" demek zorunda kalacaksın.

0|0
    0|0
  • Söle ya

1|0
    0|0
  • söyle gitsin

0|0
    0|0
  • Kızla konuş önce dostum..

0|0
    0|0
  • Kıza söyle deki git babana soyle yoksa ben soylerim diye. 😂