Hangi yolda ilerlerdiniz?

Arkadaşlar mesleğim bayan kuaförlüğü aslında belge mi falanda aldım bu sene açıktan lisem bitti ve üniversite sınavına hazırlanıyorum işe ara verdim dershaneye gidiyorum yasım henüz 19 sizce okumalı mıyım yok ise mesleğimi mi yapayım Temel'im olmadığı için derslere zorluk çekmiyorum değil ama ortada kaldım lütfen herkes fikrini paylaşabilir mi benımle şimdiden sağolun

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• İyi bir kuaför olursan parayı kirarsin. Erkek bayan kuaforleri kadınlardan daha iyi. Ve tercih ediliyor. Sen bilirsin.

0|0
    0|0
    • Mesleğimde iyiyim zaten çırak olarak başladığım yer ve devamlı çalıştığım mekan Türkiye'de sayılı mekanlardan ama bir yandan okumak geliyor içimden yani pek birşey yapamam okuyarak iyi bir bölüme gidemem mesela ama özele mi gitsem diye düşünüyorum sence?

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeşim ben de senin gibiyim
    eger aile durumunda fazla sıkıntı yoksa üniversiteye git bende 18 yandaym meslegimm telefncu ama üniversite çalşyrum

0|0
    0|0
    • Ailemden yardım almıyorum kardesm ya bilmiyorum valla okusam mı çalışıp biran önce kendi yerimi mi açsan

• ailen üniversite işine diyor

• Gidebilirsin diyor

• benim fikrim kendi kuaför salonunu açana kadar mesleğine devam et. sonrasında kafan rahat bir şekilde okumana bakarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...