Kapat

Erkekler neden kadınların başarılarını hazmedemez?

Erkekler neden kadınların başarılarını hazmedemez?

Erkekler neden kadınların başarılarını hazmedemez ve hep başarısız olmasını diler, neden erkek egemen toplumda yaşıyoruz? Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Güncellemeler:
Aslında sorumda erkekleri genelleyerek sormuşum, sanırım çoğunluğu bu şekilde desem daha uygun olacak.

1|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Başarılı kadınları severim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yetiştirilmek ile alakalı. Küçük yaşta aile içinde başlıyor aslında bu. Erkeksin yap et aynı şekilde kızlarada yapılıyor bu, kızsın sen sus yapma etme. Bilinçaltımıza bunlar yerleştiriliyor. Büyüyünce kendimizi erkeklerden aşağı görmeye başlıyoruz mücadele bile edemiyoruz. Çok şükür bu tarz ile yetiştirilmedim ama genel olarak durum böyle.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• "O kız bunu hak etmiyor." kelimesi zaten iki şey için kullanılır.
    Ya kız tecavüze uğramıştır, dövülmüştür, aldatılmıştır.
    Ya da başarılıdır.

1|0
    0|0
    • Tabi ki başarılı kızlara deli gibi aşık olan erkekler var.
      Küçük yaştan yetiştirilmesiyle ve kişisel gelişimle alakalı konular. ^^

• Orası öyle kesinlikle aslında işin kök çözümü orada yatıyor

• Ole bise yok ama kadinlarin basarili olmak icin tek amaclari erkekleri ezmek ezilmek. Istemedigimiz icin basarisiz olun ;))))

1|0
    0|0
  • Ne zaman erkeklere b*k atmayı bırakıcaksınız. Aklı yerinde olan biri bunun yetiştirmeyle alakalı olduğunu görebilir. İlla suçlayacaksan daha yaratıcı konular bul, onlarda da cevabını vereyim

1|1
    0|0
    • Suçlama değil çoğunluğu böyle kadın hep 2. Sınıf muamelesi görüyor bu toplumda

• Genelleme yapmamak lazım. Çalışan başarıya ulaşır cinsiyet önemli değil benim fikrim tabi bu :)

1|0
    0|0
  • öff bir bitmediniz be

1|0
    0|0
    • Ne alakası var

• hadi abim uzatma

• Gidebilirsin

• dişiliğini kullanmadan kendi beyniyle olmuşsa tebrik edilir.. benden yana sıkıntı yok hatta akıllı kadınları başarılı kadınları çok severim

0|0
    0|0
  • Her başarılı insanın arkasında düşmesini bekleyen en az bir tane güzel kardeşim vardır.

0|0
    0|0
  • kendileri bilahare olarak yeteneksiz oldukları için. kadınlaın başarısı altında ezilmekten korkarlar. böcekten farksız bir durumdur. kafası çalıan kendini gösteriyor. devir böyle işlemekte. oturana ekmek yok.

0|0
    0|0
  • Ben gayet güzel hazmeder ve tebrik ederim.

0|0
    0|0
  • ben niye hazmedemym gurur duyarım jsad

0|0
    0|0
  • Erkekler kadınları kısknmaz sadece kadınlar kendini bir şey sanmaya başlar ve erkekler doğal olarak bunu çekemezler... yoksa başarılı artı aklı başında kadın candır

0|0
    0|0
  • Ben her kafinin

0|0
    0|0
  • Bu kanıya nerden vardın?

0|0
    0|0
  • Ergen sünük.

0|0
    0|0
  • Ezik oldukları için

0|0
    0|0
  • Yoo neden hazmedemiyeyim?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Genellemeyi yanlis buluyorum.. ozguven eksikligi yasayan tum cinsler baskalarinin basarilarindan rahatsiz olur..

1|0
    0|0
  • Arap bozması erkekler hazmedemez diyelim biz şuna.

1|1
    0|0
  • Üf kıskanıyorlar ya bizi 8)

1|0
    0|0
  • Erkeklerin egosu bu noktada biraz daha ağır basıyor, bir kadın bir erkekten daha başarılı olamaz zannediyorlar

1|0
    0|0
  • Hepsi değil bence.

1|0
    0|0
Yükleniyor...