Ateistim daha iyi olmam için neden beni dine davet ediyorlar?

İnançların tabiriyle kötü alışkanlıkları olmayan bir ateistim. Bana diyorlar ki dine gel... arkadaşım nasıl geleyim siz değil misiniz milli menfaat için herşey mubahtır diyen. Benim vicdanım o kadar kör olmadı kanla gelecek menfaat benden uzak olsun. Asıl ben sizi davet ediyorum kendi çizgime; gelin insanlara yapılan zulüme ortak olmayın gelin bu dünyayı daha yaşanır bir hale getirelim

Güncellemeler:
Engelleyecekseniz yorum yapmayın şimdiden uyarım...

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• sana katılıyorum. iyi insan olmak için dine ihtiyaç yok! neden böyle düşünüyorlar anlamıyorum. bu arada bence onları ateist yapmaya kalkışma en azından başkalarına zararları yok korkuyorlar, böyle kalsınlar

0|0
    0|0
    • Olur mu başkalarına zararı yok. Herşey mubahtır diyor zulüm yapanlara destek oluyorlar daha ne olsun

• Onları bu şeyleri yapmasından alıkoyan tanrıysa vay hallerine :)

• maalesef öyle :D :D

En İyi Erkek Görüşü

• Ateist eylemlerini bir din bir Tanrı inancında korku ya da sevap (menfaat) düşüncesiyle yapmaz. Onu inanç kesiminden ayıran en bariz özellik "insanlığı dır" insanlığını yitirenler "gunahkarlardir ağzından Tanrı kmyi dusurmeyenler" bırak dosttum orda kalsinlar bizi de kirletmesinler.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben islam a inanırım ve İslami insanlara o kadar kötü anlatıyorlar ki boyle dusunmekte haklisin ki bunu yapmaya calisiyorlar zaten kimseyi de zorlayamazsiniz ayrıca inanması için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Deistim ve sonuna kadar katılıyorum. En kötü yanı ne yapmaya çalıştıkları hakkında hiç bir fikirlerinin olmaması.
    http://i.hizliresim.com/kL28aJ.jpg

0|2
    0|1
  • Ateistlik uçak sallanıncaya kadardır ya da tecavüze uğrayana kadardır

0|0
    0|2
    • Böyle mi inançlı oluyorsunuz :)

• Sana katıldığım gibi katılmıyorum da
    Din ayrı dindar ayrı birşey

0|0
    0|0
  • Bende Deist'im aynısını banada yapıyolar.

0|0
    0|0
  • Bu kafaya nasil ulasiyorsunuz anlayamiyorum bir turlu.
    Her defasinda ayni seyleri yazmakdan biktim.

0|0
    0|0
    • Aynı şeyleri yazma sende yeni şeyler üret. Öğrendiklerin ezberse bilemem

• Ben sana yanlis yoldasin demedim. Ha bana gore tabi ki din acisindan yanlis yoldasin. Ama sonucta ben cezasini cekmeyecegim. Inanmakla da birsey kaybetmiyorum ama sen emin ol cok sey kaybedebilirsin. Gormek istedign gibi goruyorsun ve o yuzden inanmiyorsun. Gercekden inanmak uygulamak insani yeterince iyi yapmaya yetiyor emin ol. Sen inanarak da iyi olabilirsin, neden inanmayarak iyiligi seciyorsun. Zaten herkese dogru duzgun inansa ve uygulasa inan dunya melek olur. Ama illa ki kotusu de var iyiside. Insanoglu birisinden birisini illa secicek seciyorda. Mukemmel olan muslumanlar degildir, Islamdir. Bunu sende iyi biliyorsun. Bu yuzden inanmak insani iyi yapmaya yetmiyor demen yanlis.

• Bizim topraklarımız onların Kutsal kitapları vardı bizim Kutsal kitabımız onları toprakları oldu

Yükleniyor...