Kiz erkek arkadaşlığı olur mu?

Kiz erkek arasında samimiyetlik olur mu
Erkekler kızları kardeşi gibi görürmü
Ve sevgililer niye erkek arkadaşa tepkili...
Yorumlarınızı bekliyorum

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kişi kendi gibi bilir işi. Bu laf aslında tamamlıyor erkek ve bayan arkadaşlığı elbet olur ama bayanlarda nadiren olsa da erkeklerde meyil durumu çoklukla yaşanır. Erkeklerin libido yükseldiğinde kalkan... dini imanı olmaz düzlüğünde koşturarak her önüne gelene yazılma gibi tarzım değil bir huyu vardır. Sevgilileriniz de bir erkek ve bu durumu biliyorlar daha önce mutlaka yaşamışlardır bu yüzden de karşı çıkarlar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ya sabaha kadar yazarım bu konuda ama hem olur hem olmaz. Şimdi bnbir türlü insan var öncelikle kızda hiç bir duygu olmayacak yoksa ucu bombok bir yere çıkıyor. Erkek o kadar dirayetli değil. Ben sadece ilkokuldan gelen kız-erkek arkadaşlıklarında gördüm ve yaşadım bunu. Aksi takdirde hep bir tarafa kaymalar oluyor bir şekilde.

0|0
    0|0
  • Sıkıntı doğabiliyor ileri ki zamanlarda

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum. Kendim şahidi oldum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkekle kız arkadaş olur hatta en iyi onlar olur çünkü kizlar dedikodu yapıp arkandan iş cevirirler ama erkek arkadaşn bunu yapmaz , sevgilin erkek arkadaşın olmasına tepki gösterir bu onun içindeki ve çevresinde gördüğü fesatlıktan dolayıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...