Sanırım artık hayatıma reset atmanın vakti geldi?

"Yaşamaktan sıkıldım." bu kelimeyi son bir kaç senedir sık sık kullanıyorum ve dün uzun zamandan beri "yapsam mı? yapmasam mı? " diye ikilemde kaldığım bir fikri yapmaya karar verdim. İlk olarak arkadaşlarımı, okulumu, yaşadığım şehri değistirmek. Daha sonra ise okulu bitirince ülkeyi değiştirmek. Yani hayata yeniden başlamak istiyorum. Ailem dışında hiçbir kimse benim nerede ne yaptığımı bilmeyecek. Arkadaşlarımla yollarımı ayıracağım. Hatta e mail ve telefon numarası gibi facebook hesabımı kapatıp yenilerini çıkaracağım. Sosyal paylaşım sitelerinden eski tanıdıklarımın hepsini engelleyip bana ulaşmamaları için çalışacağım. Madem yeni bir hayat istiyorsam ailem dışında herşeyi silip unutmalıyım. Yoruldum artık buna ihtiyacım var.

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok radikal bir karar. Ben yapamazdım ama kafaya koymuşsun belli. Allah yolunu açık etsin ne diyim

0|1
    0|0
    • Teşekkürler. Mecburum. Hayallerim için. :)

• Ha ablan falan varsa iyi o zaman. Tek başına değilsin

• :) evet.

• Ben o dedigini yapmis bulunmaktayim ve ulkeyi degistiremesem de sehri degistircem insallah. Tum sosyal hesaplarimi numarami herseyimi degistirdim. Gecmise dair hicbisey hatirlamak istemiyorum artik. Ve kafam o kadar rahat ki anlatamam..

0|1
    0|0
    • Aynen ya uzun zamandır psikolojim alt üst oldu. Neden böyle diye soruyorum kendime. Neden acı çekiyorum, üzülüyorum ya da sinirleniyorum diye kendi kendime soruyordum. Sonra çevremden kurtulmanın iyi bir yol olacağına karar verdim. Hayallerimi gerceklestirmeye calisacağım bundan sonra.

• Bazen gecmise sunger cekmek cok ise yariyor. Herseye silbastan baslamak.. Umarim mutlu olursunuz ☺

• Teşekkür ederim. :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...