Sizce doğru mu yaptım?

Yakın arkadaşınız sizin etkilendiğiniz biriyle mesajlaşsa naparsınız? İsterseniz biraz daha açayım konuyu: aylar önce okuldan yakın olan bir arkadaşımla bir çocuk hakkında muhabbet ediyorduk, konuyu ben açmıştım. Çok mühim bir mesele değildi neyse konu kapandı. Ben çocuğu hoş buluyordum bazen bahsediyordum arkadaşıma ama ciddi bir boyutta değildi bu. Ben koyu Beşiktaş taraftarıyım çocuk da öyleydi sanırım ilgimi çekmesinde bu faktör etkili. Neyse mevzuya dönelim. Arkadaşım çocuk hakkında hiçbir şey bilmiyordu etkilenme falan da yoktu. Biz çocuk hakkında konuştuktan bir süre sonra (çok geçmeden) ona instagramdan yazdı. Bir şey soracakmış güya. Halbuki sormadı, maksat konuşmaktı. Amacına da ulaştı. Hatta çocuk bunu maça davet etti, tabii benim canım yandı. Sonra konuşmayı arkadaşım bıraktı neymiş efendim bir şey hiasetmiyormuş. Çocuğu kendine bağlayıp gitti. -Bazı hemcinslerimden nefret ediyorum-. Çocuğa üzüldüm, bu sene de okuldan ayrılmış. Öğrendiğimde yıkıldım. Neyse ben bu mevzuyu hep içimde tuttum ama en sonunda bugün daha doğrusu dün arkadaşıma anlattım. Ağzıma ne geldiyse söyledim. Kız bir de bu sene başkasını seviyor. Arkadaşım olmasa afedersiniz "yollu" derim. Kız ağladı. Oysa aylardır benim içim ağlıyordu. Sizce hata mı ettim, içimde tutmalı mıydım bunu? Ben arkadaşımı her gördüğümde bunu hatırlıyorum, bana yaşattığı acıyı

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• bu bildigin agır kaşarmış hem hoslandıgın erkege yazıyor hem baglıyor hem gidiyor

1|0
    0|0
  • bunu okursam uyuya kalırım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...