Erkekler, Kılda keramet olur mu?

16 yaşımdan beri sinek kaydı traşı oluyordum 27mde radikal bir kararla modanın da getirisiyle sakallarımı uzatmaya karar verdim. Sakallarım yokken pek muhatap olmamış olan karşı cins sakallarım uzadıktan sonra yüzüme gülmeye "merhaba" demeye başladı (çok tuhaf değil mi?) bu gerçekten sakalın çekici göstermesiyle mi ilgili yoksa sadece modanın getirmiş olduğu geçici bir akımmı? bunu benden başka yaşayan uzun sakallı arkadaşım var mı aranızda varsa gözlemlerini yaşadıklarını paylaşabilir mi?

0|0
2

Erkekler Ne Diyor 2

• öyle deniliyor olgun oluyormuş

0|1
    0|0
  • kızlarla iletişim kurmaayı sevmiyorumda sakallarımı kesince erkek arkadaslarım bile olmadı böyle diyorsa kızlar hiç pas vermez. bende orman gibi ama su mankenlerin yaptıgı kirliden yapıcam artık

0|0
    0|0
    • kirli sakalı da gözlemledim ve karşı cins üzerinde daha da kışkırtıcı sonuçlar elde ettim. sadece sakalın yarattığı üzerimdeki dikkat çekici büyük değişim gerçekten bana önceki yıllarımı sorgulattı. keşke dış görünüşümüzden ziyade yeteneklerimizle de bu kadar dikkat çekebilseydik bugün çoktan iyi bir kariyer sahibi olabilirdik.

• o yüzden kendimi bir kadına kullandırtmıyorum ve gerek duymuyorum. hoşlanan olursada hoşlandıgıyla kalsın. yoluma ölcek bir kız olmadıkça tipe istediği kadar baksınlar.

Yükleniyor...