Acaba 1-2 yıl amerikada kalsam ana dilim gibi takılmadan ingilizce konuşurmuyum?

mesela burdaki çoğu yabancı hafifte aksaan değişikliğde olsagyaet güzelcümle kuruyorlar bende acaba gitsem 1 -2yıl yaşasam orda bir üni okuycak kadar hatta anadilim gibi konuşacak kadar iyi olur muyum?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Karnın acıkınca yemek yemek istersin. Derdini anlatmak için önce tarzanca gibi başlarsın mesela şöyle i need some bread. Buda evsiz muhabbeti gibi oldu ((:

1|0
    0|0
    • hahaha :D

• aynen öğrendiklerimin birazını unuttuğumu fakediyorum çoğu zaman

• Bak mesela ben oyunlardan öğrendim ingilizceyi bide didem ablamdan ilkokulda ingilizce öğretmenimdi (:

En İyi Kız Görüşü

• konuşursun , 1 yıl değilde 2 yıl yeterli süreç bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• tamamamen sana bağlı.. 10 sene kalıp bişi öğrenemeden de gelebilirsin ama 6 ayda derya olup ta gelebilirsin..

1|0
    0|0
  • 2 yıl kalmana gerek 6 ay kalman yeterli oluyor. Yalnız türkün olduğu yerden uzak durma şartıyla

1|1
    0|0
  • Ana dilin gibi zaten konuşamazsında. Akıcı olur ingiliççen

1|0
    0|0
  • Türkçe konuşabileceğin ortamlardan uzak dur. Evet bazen insan oturup Türkçe konuşmak istiyor, ama uzak durmalısın.

1|0
    0|0
  • Birkaç yaz ingiltereye giden arkadaşlarım bile çok iyi konuşuyor. Sen yıl diyorsun. Başarman mümkün

1|0
    0|0
  • Su anki ingilizce bilgin ne?

0|0
    0|0
    • orta derece gibi ben yıllardır altyazılı film dizi izlerim ingilizcem zaten iyiydi okulda ama bide ilgim vardı öğrenmeye sürekli yabancı blog okurdum analmadığımda sözlüğe bakardım böyle byle biraz geliştirdim lakin cümle kuramıyorum sürekli bişeyleri unutuyorum zamanları karıştırıyorum falan

• Eger kucuk yasta gitmediysen hic bir zaman anadilin gibi konusamazsin. Cok iyi konusuruz tabi 1-2 yil icinde baya ilerlersin ama bir Amerikali gibi sokak ingilizcesiyle konusabilmeyi bekleme.

Kızlar Ne Diyor 4

• Konuşursun tabii ki.

0|0
    0|0
  • Intermediate seviyesi ile gidersen öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum olblr

0|0
    0|0
  • hyr oyle ana dil gibi konusamazsin bir iki yildada anlasabilcek kadar konusabillirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...