Ya uyumamak için napabilirim?

Arkadaşımla namaza basliycaz sabah namazinI kilicaz ama uyumamak icin direniyorum. Aksi gibi hic bir gün uykum olmaz bugün olur. Napiyim uyumamak icin?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• elma ye , somurtma seni güldüren videolar izle , bir yere çok odaklanma hareketsiz kalma ki uykun gelmesin. merak edeceğin bir diziyi izle merak edersen uyumamak için daha çok direnirsin çünkü. kahve iç. vsvss

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Kafein.. Bol bol yuz yikamak ve elma yemekde seni sabaha dek tutar zaten ne kaldi.. allah kabul etsin

1|0
    0|0
  • Şeytan dürtüyor, izin vermeyin.

1|0
    0|0
  • Börtü böcek belgeseli aç

1|1
    0|0
  • Kahve yap

1|0
    0|0
  • Hmm sabah namazına kadar, abdest al tesbih çek, ya da film seyret comedy, bu arada allah kabul etsin şimdi'den 😊🙏

1|0
    0|0
    • Amin ☺ yorganin altında mal mal yorgandako trenleri sayiyorum uyumiyim diye ☺☺☺

• Nickim degismez artik ☺☺

• neyse ozaman yapacak bişey yok 😄😄☺️

• Kahve.

1|0
    0|0
  • Kahve iç ya da yüzünü yıka

1|0
    0|0
  • Şimdiden başla ezan okununca bir daha kılarsın :) gözü namazda olanın kulağı ezanda olur :)

1|0
    0|0
  • Ayakta bekle oturma sakın 😂

1|0
    0|0
  • sureklı bırseyle ılgılen bırıyle konus ama muhbet derın olsun kı uyku aklına gelmesın :D

1|0
    0|0
  • Geçmiş artık yorum için

1|0
    0|0
  • Cavusu tokatlayak en az 1 saat gider :d

1|0
    0|0
  • Uyuyup saati kursaydınız böyle niye beklediniz kahve için
    gripin varsa neskafe içip sonra da gripin iç hiçbirşey kalmaz

0|0
    0|0
  • nefesini tut 8 saniye

0|0
    0|0
  • Seni heyecanlandıran bir video, bir korku filmi, bir hareketli müzik... uykuyu iyi açar.

0|0
    0|0
  • bitter cikolata , sutsuz kahve , sigara ; uyutmaz

0|0
    0|0
  • nescafe iç

0|0
    0|0
  • sabah namazı sabah 6 da falan okunmuyo mu gece 1 de bile yatsan uyanman normal olur. nye uykusuz kalıyon

1|0
    0|0
    • Iste uykusu ağır olan bir insanim ama. Ben aksam 9 da yatsam bile öğlen kalkarim.

• Çakallik yapmayın 2 dakika ☺☺

• ben özelden falan konusalım demedim burdan normal yazışcaktık. ve merak etme konusmak için can atmıyorum.5-10 dk da bir yorum yazsan vakit çabucak geçerdi.
      hoşcakalın: )

Kızlar Ne Diyor 1

• Abdest alınca uykun direkt kaçıyor emin olabilirsin. Allah kolaylık versin bu arada, inşallah devamı gelir😊 telefonla da çok uğraşma bence zira gözlerini acıtır ve seni uykuya sürükler. Allah herkese namaza başlamayı ve bu konuda istikrarlı olmayı nasip etsin😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...