EŞİNİZ ya da SEVDİĞİNİZ tarafından şiddete maruz bırakıldınızmı?

EŞİNİZ ya da SEVDİĞİNİZ tarafından şiddete maruz bırakıldınızmı?Şiddetin hertürlüsüne karşı biri olarak soruyorum daha önce hiç şiddete maruz kaldınızmı veya tam tersi şiddet uyguladınızmı? 😡

Güncellemeler:
buna duygusal şiddette dahil..

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet tokat atmsti bana eski erkek arkadasm bende refleksle elimin tersi ile agzina vurmustum burnu kanamisti 😔😏

0|1
    0|0
    • iyi etmişsin eline sağlık. var mı dövüş sporları eğitimin.. öyle kan getirmek kolay iş değildir. 😁

• Yo bir egitimim yok.
      Burun damarı catlakti onun zaten bide yapistrnca suratina kan boşaldı adeta 😂

En İyi Erkek Görüşü

• Epeyce tokat engellemişliğim ve muhtelif etlerimin sıkılmasına kadar varan uzun bir travmatik öyküm mevcut ama elbette bir kadına şiddet uygulamadım.

0|1
    0|0
    • bırak onlar utansın. sen kendini savunma haricinde uygulamada..

• Şiddete yönelimde çok farklı hususlar mevcut aslında. Bununla ilgili bir sürü haber, araştırma ya da istatistik bulunabilir ama; 6 senelik bir profesyonel kick-box geçmişim olduğundan dolayı; bırakalım bir kadına şiddet uygulamayı düşünmek, normal hayatta hemcinslerim ile gerilen ortamlarda ya da kavgaya yol verecek diyaloglarda bile alttan alan taraf olmanın benim için hiçbir sakıncası yok.

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...