Hiç rüyanızda birisinin sizi öptüğünü gördünüzmü?

ya ben 22 yaşında 1.85 boylarında , esmer , Bana göre ortanın üzerinde tipi olan birisiyim. Bu zamana kadar sevgilisi olmamış yani o anlamda elim kız eline değmemiş birisiyim. Ya o öyle ezik felan bir tip değilim ha kendimize göre giderimiz var bizimde , sevgili olmak isteyenlerde oldu kız tarafından çıkma teklifide aldım. Ama sırf ben kendim istemiyorum diye yani , biraz çekingenlik , esas sebep olarak ise sevmediğim birisiyle birlikte olmak anlamsız geldiği gerçekten istemediğim için hiç bir zaman yalandan kimseyi kandırmadım.
Yani anlayacağınız o sebepten bu zamana kadar ne yalandan çıktığım bir kız oldu , ne sevdiğim bir kız , ne sevgilim ne falan filan. O yüzden elm hiç bir kız eline değmedi , hiç kimse ile öpüşmedim bu zamana kadar cinsel açıdan teklif bile almışlığım var.

Ama bu gün çok ama çok garip bir rüya gördüm ya. Hayatımda sadece 1 kez gördüğüm 1 kız (oda geçen yıl) yani , güzel olsada bende hiç bir etki bırakmayan bir kızı rüyada gördüm. Valla söylemeyede utanıyorum öyle ateşli öpüyordu ki beni yemin ediyorum bütün günü aklımdan çıkmadı ya . Kızda bana göre 2-3 yaş büyük zaten daha olgun kızları severim. Her neyse bu rüya bütün günü kafamın içinde dolanıp durdu aklımdan çıkaramadım. Sizce bu zamana kadar yapmamama karşı bedenim artık isyaaaaanı mı bu? Şu an ki durumda o kızı biran önce bulup öpmek istiyorum ya , istemsizce , kendi elimde değil. Sizde böyle bir durum oldu mu? Tavsiyelerinizi alalım :)

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Olmuştu bir kere. Anlamadığım tür rüyalara giriyor bunlar. O düşünceyle bakmadığım, benden büyük ama akli yaşı ve olgunluğu benim kadar olmayan ciddi bir konu hakkında konuşamadığımız, karşılıklı seviyeli bir şekilde birbirimize laf soktuğumuz bir erkek arkadaşım rüyamda konuşurken birden tutup ben dudaklarını dudaklarıma yapıştırdığını görmüştüm. Evet insan bütün gün düşünüyor, cünkü rüyayı net hatırladığın zaman sanki gerçekten olmuşda hala inanamıyormuşsun etkisi bırakıyor. Ama merak etme geçiyor 😀 Gerçekte görsen birşey hissedeceğini bile düşünmüyorum. Rüyanıda herkese anlatma derm, neye yorulursa o olurmuş. Bu arada taktir ettim seni genç 😅

0|0
    0|0
    • Ya harbi insanın kafasının içine oturuyo çıkmıyo ya , bütün günü b değişik hissettim kendimi )
      Bu arada taktiri neye borçluyuz? :D

• Flört etme müessesi ile alakalı düşüncelerine. Bence ülkede gereğinden fazla ciddyetsiz ilişki var. Buna bir dur deme vakti geldi bencede. Biri başlatmalıydı bu akımı 😅

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...