Hiç rüyanızda birisinin sizi öptüğünü gördünüzmü?

ya ben 22 yaşında 1.85 boylarında , esmer , Bana göre ortanın üzerinde tipi olan birisiyim. Bu zamana kadar sevgilisi olmamış yani o anlamda elim kız eline değmemiş birisiyim. Ya o öyle ezik felan bir tip değilim ha kendimize göre giderimiz var bizimde , sevgili olmak isteyenlerde oldu kız tarafından çıkma teklifide aldım. Ama sırf ben kendim istemiyorum diye yani , biraz çekingenlik , esas sebep olarak ise sevmediğim birisiyle birlikte olmak anlamsız geldiği gerçekten istemediğim için hiç bir zaman yalandan kimseyi kandırmadım.
Yani anlayacağınız o sebepten bu zamana kadar ne yalandan çıktığım bir kız oldu , ne sevdiğim bir kız , ne sevgilim ne falan filan. O yüzden elm hiç bir kız eline değmedi , hiç kimse ile öpüşmedim bu zamana kadar cinsel açıdan teklif bile almışlığım var.

Ama bu gün çok ama çok garip bir rüya gördüm ya. Hayatımda sadece 1 kez gördüğüm 1 kız (oda geçen yıl) yani , güzel olsada bende hiç bir etki bırakmayan bir kızı rüyada gördüm. Valla söylemeyede utanıyorum öyle ateşli öpüyordu ki beni yemin ediyorum bütün günü aklımdan çıkmadı ya . Kızda bana göre 2-3 yaş büyük zaten daha olgun kızları severim. Her neyse bu rüya bütün günü kafamın içinde dolanıp durdu aklımdan çıkaramadım. Sizce bu zamana kadar yapmamama karşı bedenim artık isyaaaaanı mı bu? Şu an ki durumda o kızı biran önce bulup öpmek istiyorum ya , istemsizce , kendi elimde değil. Sizde böyle bir durum oldu mu? Tavsiyelerinizi alalım :)


0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...